خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 08:08  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   50

در حال بررسی :   13

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۴۵۱۸۷
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۱۸ خرداد ۹۳ ۰۷:۴۰
منبع خبر:  حیات
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۳۰
لاریجانی: موارد تخلف در دولت یازدهم کاهش پیدا کرده است


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

لاریجانی: موارد تخلف در دولت یازدهم کاهش پیدا کرده است

رئیس مجلس تاکید کرد: باید توجه داشت که اولین مسئله در تحقق این موضوعات این است که باید حواشی کاهش پیدا کند، حواشی که چه در فضای سیاسی و چه در فضای فکری جامعه و در دولت و مجلس خاصیتی ندارد نه به درد مردم می خورد و نه به درد آخرتشان می خورد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


به گزارش ایسنا، به نقل از سایت الوطن العربی، عبدالفتاح السیسی،‌ وزیر دفاع مصر در دیدار با اعضای دو مجلس اعیان و عوام انگلیس دیدار و تصریح کرد: این مردم مصر بودند که دست به "انقلاب" 30 ژوئن زدند و در انقلاب 25 ژانویه نیز ارتش از مردم مصر حمایت کرد.

این مقام مصری وقوع هر گونه "کودتای نظامی" در کشورش را تکذیب و اعلام کرد که هر کس از این امر سخن بگوید دچار توهم شده است.

منابع مصری اعلام کردند که عبدالفتاح السیسی در جریان این دیدار گفته که مصر وارد جنگی واقعی علیه تروریسم شده است و طرح‌های خارجی برای مصر ثبات را نمی‌خواهد و این طرح‌ها با هدف آشوب افکنی مداوم در مصر جهت تجزیه در این کشور است.

عبدالفتاح السیسی عنوان داشت: دستگاه امنیتی مصر کاملا از این طرح‌ها باخبرند و برای خنثی کردن این طرح‌ها تلاش‌ می‌کنند.

وی در پاسخ به این سوالی در خصوص سیاست‌های خارجه‌اش در صورت رئیس جمهور شدن عنوان داشت: زود است که بخواهیم در مورد این مسائل صحبت کنیم و من همچنان وزیر دفاع هستم و پست دیگری ندارم.

در همین راستا منابع نظامی در ارتش مصر اعلام کردند که نیروهای ارتش به همراه نیروهای پلیس دست به بزرگترین عملیات امنیتی علیه گروه‌های تروریستی در جنوب "رفح" و "الشیخ زوید" زدند که در این عملیات از پنج هلی کوپتر آپاچی و تعداد زیادی از تجهیزات نظامی استفاده شد.

منابع تاکید کردند که در این عملیات موفقیت چشمگیری حاصل شد چرا که هلی کوپترها بیش از 12 کانون تروریستی در دو روستای "الوادی الخضر" واقع در جنوب "الشیخ زوید" و "جوز ابو رعد" واقع در جنوب رفح منهدم کردند.

منابع نظامی عنوان داشتند که این عملیات به کشته و زخمی شدن حدود 30 فرد مسلح انجامید و 18 تن از آن‌ها کشته و 12 تن دیگر زخمی شدند و نیروهای ارتش 17 تن از آن‌ها را بازداشت کردند.');" onmouseout="tooltip.hide();" >اظهارنظر السیسی دربارۀ کودتای مصر

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com