خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 21:05  به وقت تهران  مصادف با : 22, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   41

در حال بررسی :   15

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۴۷۳۷۵
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۲۸ خرداد ۹۳ ۱۹:۳۶
منبع خبر:  امید
دسته خبری:  اقتصادی
بازدید:  ۲۲
مهراوه شریفی نیا ، طرفدار شش آتیشه و متعصب + عکس و گفتگوی خواندنی با وی


خبر نگار فارسی >> خبر >> اقتصادی

مهراوه شریفی نیا ، طرفدار شش آتیشه و متعصب + عکس و گفتگوی خواندنی با وی

مگر می‌شود دختر محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان بود و بازیگر نشد؟ انگار سینما در خون این خانواده جاری است، اما نکته‌ای که قابل تامل است، این که چطور دختر پدری که یک استقلالی متعصب است، می‌شود یکی مثل مهراوه شریفی‌نیا پرسپولیسی شش آتیشه!

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

پرخبرترین فرزند هاشمی است. در مجموع، فرد شلوغی است هم در رفتار و هم در برنامه‌هایش: عضو حزب کارگزاران، فعال در مجمع زنان اصلاح‌طلب، فعال در ورزش زنان، ریاست انجمن دفاع از مطبوعات و... .
فائزه هاشمی روی گفت‌وگوهایش، بسیار حساس است و حتما باید قبل از چاپ آن را ببیند و حتما هم در گفت‌و‌گو دست می‌برد و اصلاحیه می‌زند. با کامپیوتر قهر است و حتما باید با خودکار، مصاحبه را اصلاح کند و به دلیل دست‌خطش، نهایی‌کردن گفت‌وگو با او کار بسیار سختی‌ است.

روزنامه شرق با او درباره تجربه‌اش از نحوه تعامل اقلیت مجلس با دولت همسو و همچنین فعالیت‌های کنونی‌اش به گفت‌وگو پرداخته است:

* با روی‌کارآمدن آقای خاتمی و دولت اصلاحات شما به‌عنوان اقلیت مجلس پنجم تعامل نسبتا خوبی با دولت برقرار کردید. تعامل شما به‌عنوان اقلیت مجلس با دولت همسو چگونه بود؟ به‌عبارت دیگر چگونه توانستید مانع فشار فراکسیون اکثریت به دولت شوید؟

اول توضیح دهم که اصولگرایان مجلس پنجم با اصولگرایان کنونی مجلس تفاوت بسیاری داشتند، به این معنا که نسبت به الان منطقی‌‌تر و واقع‌بینانه‌تر به مسایل نگاه می‌کردند، نه اینکه مسایل را احساسی و مبتنی بر منافع شخصی، گروهی و صرفا سیاسی دنبال کنند یا در برابر مسایلی که از وظایف دولت است، بنای مخالفت بگذارند. بنابراین شرایط آن زمان کشور و بافت اصولگراها بسیار با دوران کنونی متفاوت بود. از سوی دیگر اقلیت مجلس پنجم، اقلیتی قوی‌تر از اصلاح‌طلبان کنونی بودند. نزدیک به صدنفر که ب');" onmouseout="tooltip.hide();" >فائزه هاشمی: زندان تاثیر زیادی روی من داشت

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com