خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 21:21  به وقت تهران  مصادف با : 22, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   39

در حال بررسی :   18

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۶۱۳۸۰
زمان دریافت خبر:  پنجشنبه ۲۴ مهر ۹۳ ۱۱:۴۶
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۲۳
چرا ديگر در هواپيماها آبگوشت سرو نمي‌شود؟ + تصاویر


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

چرا ديگر در هواپيماها آبگوشت سرو نمي‌شود؟ + تصاویر

رییس ارشد طرح و برنامه کترینگ هواپیمایی «ایران ایر»:بعد از پیروزی انقلاب و جنگ ایران و عراق با توجه به تحریم‌هایی که بر ایران تحمیل شد، مجبور شدیم از حداکثر ظرفیت صندلی‌ها در پرواز استفاده کنیم، بنابراین آن قسمت را از حالت سنتی خارج کردیم تا بتوانیم مسافر بیشتری جابجا کنیم.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

سازمان نظام مهندسی قانون را مصادره می‌کند

رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان مسکن به مشکلات و چالش‌های کانون و مهندسان با سازمان نظام مهندسی اشاره و اظهار کرد: این سازمان برای ساماندهی جامعه تاسیس شده است نه این‌که بخواهد برای همه چیز نسخه بپیچد.

وی افزود: این سازمان پول مهندس ناظر و مجری را همان ابتدا از سازندگان می‌گیرد در حالی که ممکن است سازنده نتواند پروانه ساخت بگیرد و یا اینکه پروژه تا یک سال بعد از آن هم آغاز نشود.

رئیس هیئت مدیره کانون سراسری انبوه‌سازان مسکن خاطرنشان کرد: مخالف و موافق حضور نظام مهندسی نیستیم اما حداقل به قسمی که به آن خورده‌اند وفادار باشند و تعهدات و وظایف خود در قبال ساختمان‌ها را اجرا کنند.

برزگر با اشاره به اینکه این اقدامات، هزینه ساخت را افزایش می‌دهد، گفت: سازمان تامین اجتماعی هم هر بار قوانینی را بدون مشورت با بخش خصوصی وضع می‌کند و ما باید در راهروهای مجلس به دنبال نمایندگان باشیم تا این قوانین را اصلاح کنند.

وی گفت: تامین اجتماعی از ما پول می‌گیرد اما کارگران را بیمه نمی‌کند.

برزگر با اشاره به این‌که ساختمان یکی از اشتغال‌زاترین بخش‌ها در کشور است، گفت: صنعت ساختما');" onmouseout="tooltip.hide();" >گلایه انبوه سازان از بهره‌های وحشتناک بانکی

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com