خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 09:38  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   43

در حال بررسی :   14

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۶۶۹۴۰
زمان دریافت خبر:  شنبه ۸ آذر ۹۳ ۱۳:۱۶
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۵۵
4 شرط جدید پرداخت وام ازدواج


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

4 شرط جدید پرداخت وام ازدواج

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی از پرداخت وام ازدواج به حدود 6 میلیون و 320 هزار نفر از طریق سامانه تسهیلات ازدواج تا سوم آذرماه جاری خبرداد و گفت: بانک‌های گیرنده سپرده قرض‌الحسنه به سامانه ازدواج افزوده می‌‌شوند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

 نیروهای گارد ساحلی جمهوری اسلامی ایران یک موتور لنج صیادی عربستان سعودی را پس از ورود به آبهای ساحلی این استان توقیف کردند.

به گزارش پرس تی وی؛  علی حاجت‌پور معاون عملیات فرماندهی گارد ساحلی استان بوشهرگفت: «با توقیف این شناور چهار نفر متجاوز مرزی دستگیر و با بررسی اولیه مشخص شد این شناور مربوط به کشور عربستان سعودی اما ناخدا و ملوانان آن تبعه کشور هندوستان هستند.»
 
وی افزود این شناور به پایگاه گارد ساحلی بوشهر منتقل شده است.
 
حاجت پور تصریح کرد: از آغاز سال جاری این نهمین شناوری است که به علت «ورود غیر مجاز به مرزهای آبی کشورمان» در خلیج فارس توقیف شده است. گفتنی است با انجام عملیات‌ مختلف دریایی ۸۴ متجاوز دستگیر شده‌اند.
 
نیروهای گارد ساحلی جمهوری اسلامی ایران آبان گذشته دو لنج صیادی عربستان سعودی را پس از تجاوز به آبهای ساحلی کشورمان در خلیج فارس توقیف کردند.
 
تمامی ۹ خدمه این دو کشتی از اتباع یکی از کشورهای آسیای جنوبی بودند.
 
ایران و عربستان سعودی هر دو دارای یک خط ساحلی در امتداد خلیج فارس هستند که بخش عمده سواحل شمالی تحت پوشش ایران و بخش عمده سواحل جنوبی تحت پوشش عربستان سعودی قرار دارد.

');" onmouseout="tooltip.hide();" >توقیف شناور عربستانی در آبهای بوشهر

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com