خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 07:29  به وقت تهران  مصادف با : 23, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   29

در حال بررسی :   15

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۷۷۴۰۹
زمان دریافت خبر:  شنبه ۱۸ بهمن ۹۳ ۱۸:۱۴
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۵۷
گوسفندی که فکر میکند سگ گله است +عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

گوسفندی که فکر میکند سگ گله است +عکس

"مایری مکنزی" صاحب این گوسفند است و می گوید:"این گوسفند بامزه از همان بدو تولد بسیار کوچک بود و همه فکر می کردند که به خطار جثه کوچکش زنده نماند اما سگ گله از او محافظت کرد و همیشه مراقبش بود . به همین دلیل این گوسفند خودش را بیشتر به سگ ها نزدیک می داند"

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

شرکت انتشاراتی کوییگلی از سال 1932 به بعد نظر‌خواهی‌های سالانه‌ای رابر اساس نظر‌های سینما‌داران و پخش‌کنندگان فیلم برگزار کرده است.

به گزارش مجله فیلم، شرکت انتشاراتی کوییگلی از سال 1932 به بعد نظر‌خواهی‌های سالانه‌ای رابر اساس نظر‌های سینما‌داران و پخش‌کنندگان فیلم برگزار کرده است که هر  یک، ده ستارۀ پول ساز سال را ازنگاه خودشان انتخاب می کنند یا به عبارتی چهره‌های را که از نظر آنها بیشترین قابلیت را برای کشاندن تماشاگران به سالن‌های سینمادارند.

نتایج این نظر خواهی‌ها معیار بسیارقابل اعتمادی برای محک زدن موقعیت حرفه‌ ای بازیگران درگیشه به حساب می‌آید و به همین دلیل اهمیت خاصی دارد.

در واقع این نظر‌خواهی ها نشان می‌دهدکه از نظر سینما داران و پخش کنندگانفیلم‌ها چه بازیگرانی بیشترین ظرفیت را برای سرمایه‌گذاری دارند.

در نظرخواهی امسال جنیفرلارنس به عنوان پولسازترین بازیگر انتخاب شد. عجیب نیست که  این بازیگر که در سال 2013 موفقیتی همه جانبه را تجربه کرده و فیلم‌های موفقی مثل مسابقه‌های هانگر: آتش گرقفتن وگوش بری آمریکایی راروی پرده داشته درمقام  اول قرارگرفته است.

ساندار بولاک، بازیگرفیلم‌های معرکه وجاذبه، دررده دوم قرار دارد و برادلی کوپر، همبازی جنیفر لارنس در گوش بری آمریکایی، مقام سوم را کسب کرده است.

رده‌های بعدی به ترتیب در اختیار تام هنکس، دنزل واشنگتن ، لئوناردو دی کاپریو، رابرت داوین جونیور، هیو جکمن، درسه رده اول قرارگرفته بودند.

رکورد این نظرخواهی‌ها در اختیار تام کروز است که تاکنون هفت بار دررده اول نظرخواهی‌های سالانه قرارگرفته است. بینگ کرازبی، برت رینولدر،');" onmouseout="tooltip.hide();" >پول‌سازترین‌ها به انتخاب سینما‌دارها

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com