خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 13:37  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   57

در حال بررسی :   7

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۷۷۶۷۶
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۲۰ بهمن ۹۳ ۱۰:۵۵
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۵۰
بلیط تهران- کیش یک میلیون تومان!!


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

بلیط تهران- کیش یک میلیون تومان!!

صددرصد افزایش قیمت بلیط هواپیما در سال جدید را خواهیم داشت، به طوری که ممکن است حتی رقمی که امسال برروی هر بلیط هواپیما اضافه می شود بیش تر ازسال گذشته باشد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت:‌ درگیری نظام اسلامی با آمریکا، هویتی است و مادام که او از خوی استکباری دست برندارد، این درگیری همچنان خواهد بود.

به گزارش فارس، حسین شریعتمداری در اختتامیه جایزه بزرگ "مرگ بر آمریکا" که به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد در سخنانی گفت: در عصر غم گرفته عاشورا وقتی مولا حسین تنها در میدان مانده بود، به مقابل سپاه عمربن سعد آمد تا آخرین اتمام حجت را کرده باشد به دستور فرماندهان دشمن همه فریاد کشیدند تا کسی صدای حسین را نشنود اما صدای امام مظلوم ما در گوش زمان پیچید تا به عصر خمینی رسید.

وی ادامه داد: کار کارستانی که امام(ره) کردند این بود که غبار بداندیشی و کج‌اندیشی که بر اسلام ناب نشسته بود را زدود. شاید از این رهگذر باشد که رهبر معظم انقلاب در تعریف انقلاب اسلامی از آن به عنوان بعثت دوباره یاد می‌کنند.

شریعتمداری با اشاره به وضعیت کنونی انقلاب، گفت: امام خمینی(ره) اسلام ناب محمدی را که غبارزدایی کرده بود، بر کرسی حاکمیت نشاند. وقتی اسلام بر کرسی حاکمیت می‌نشیند چند اتفاق می‌افتد. اول: اسلام یک باور است بنابراین مرز جغرافیایی ندارد چون باوری است که بر قلب می‌نشیند و برای صدور نیازی به ویزا ندارد. این اتفاقی بود که امام راحل همواره از آن خبر می‌داد و امروزه ما شاهد آن هستیم و نمونه آن را در انقلاب‌های منطقه می‌بینیم. دومین اتفاق آن است که چون اسلامی که ظلم‌ستیز است بر کرسی حاکمیت می‌نشیند، همه دشمنان در مقابل آن قد علم می‌کنند و سومین اتفاق این است که محرومان و مستضعفان جهان به شما دل می‌بندند.

وی در ادامه گفت:‌ درگیری ما با نظام سلطه و با آمریکا درگیری هویتی است. ما هویت‌هایمان با هم درگیر است. مادامی که ما از اسلام ناب حمایت می‌کنیم و آ');" onmouseout="tooltip.hide();" >شریعتمداری:«مرگ‌بر‌آمریکا»پرچم هویتی ماست

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com