خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 20:27  به وقت تهران  مصادف با : 25, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   34

در حال بررسی :   12

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۷۷۸۷۵
زمان دریافت خبر:  سه شنبه ۲۱ بهمن ۹۳ ۱۴:۱۳
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۳۷
شب به یاد ماندنی عمو پورنگ همراه دوستان معروفش + تصاویر


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

شب به یاد ماندنی عمو پورنگ همراه دوستان معروفش + تصاویر

شب به یاد ماندنی عمو پورنگ همراه دوستانش

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

13 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که فرزند شهید هستند به مناسبت روز شهید، مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا، در آغاز جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس 13 نماینده مجلس شورای اسلامی که فرزند شهید هستند مورد تجلیل قرار گرفتند.

ابوالفضل ابوترابی فرزند اسماعیل، لاله افتخاری فرزند محمدحسن، مهرداد بذرپاش فرزند منصور، شمس الله بهمنی فرزند کریم داد، سید محمد بیاتیان فرزند سیدمنصور، سید شریف حسینی فرزند سید شبیب، ضرغام صادقی فرزند قیدان، علی کائیدی فرزند ملک محمد، حسین گروسی فرزند محمود، علی مطهری فرزند مرتضی، محمد مهدی مفتح فرزند محمد، محمدجواد نظری مهر فرزند یوسف و مهنار بهمنی سیزده نماینده ای هستند که تجلیل شدند.

22 اسفند ماه سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) است که این روز با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 1383 به نام روز شهدا نام گرفت.

رییس مجلس شورای اسلامی پیش از این مراسم و در آغاز جلسه علنی روز یکشنبه مجلس با اشاره به تشکیل نشدن جلسه علنی در نوبت بعد از ظهر روز گذشته اظهار داشت: از آنجا که این جلسه، یک جلسه فوق العاده بود، برخی دوستان که از قبل مرخصی داشتند، نتوانستند در این جلسه حضور یابند.

علی لاریجانی افزود: به همین خاطر اسامی که به عنوان غائبین قرائت شد، دقیق نبود چون برخی از قبل مرخصی گرفته بودند و یا با وزیران برای رفع مشکلات منطقه خود جلسه داشتند و لذا در اسامی اعلام شده باید اصلاحی صورت گیرد.');" onmouseout="tooltip.hide();" >از ۱۳ نماینده فرزند شهید در مجلس تجلیل شد
رئیس جمهوری لبنان در سخنانی در بیست و پنجمین نشست سران کشورهای عربی در کویت با اشاره به تلاش خود برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری خاطر نشان کرد لبنان دیگر نمی تواند آوارگان سوری جدیدی را در خود جای دهد.

به گزارش تسنیم به نقل از النشره، میشل سلیمان اظهار داشت لبنان برای دور نگه داشتن خود از پیامدهای منفی نزاع و درگیری در سوریه تلاش کرده است و بر این اساس ما بر غلبه منطق گفت و گو و تشویق تلاشها برای حل سیاسی بحران و توقف فاجعه بزرگ و آزادی ربوده شدگان تاکید کرده ایم.

وی بر ضرورت افزایش حمایت مالی از آژانس آنروا به گونه ای که بتواند به آوارگان فلسطینی تا زمان بازگشت به سرزمینشان کمک کند، و حمایت مالی برای بازسازی اردوگاه آوارگان فلسطینی نهرالبارد تاکید کرد.

سلیمان به پیامدهای منفی بحران سوریه اشاره کرد و گفت مشکل روزافزون آوارگان سوری به تهدیدی برای لبنان تبدیل شده و لبنان دیگر قادر به پذیرش آوارگان بیشتری نیست.

رئیس جمهوری لبنان در ادامه اظهار داشت ما متعهد هستیم تا برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری بر اساس قانون اساسی تلاش کنیم.

');" onmouseout="tooltip.hide();" >لبنان دیگر قادر به پذیرش آوارگان سوری نیست
روز سه‌شنبه نمایندگان دولت آمریکا در‌ کمیته سیاست خارجی سنا حاضر شدند و به پرسش‌های آنان درباره توافق‌نامه ژنو و تحریم‌های ایران ‌پاسخ دادند و پیرامون آن گفت‌و‌گو کردند؛ گفت‌وگویی که حالتی مناظره گونه داشت.

به گزارش «تابناک»، در این نشست «روبرت منندز»، رئیس کمیته روابط خارجی سنا و نویسنده لایحه جدید تحریمی ایران از یک سو و «وندی شرمن»، معاون امور سیاسی وزارت‌خارجه آمریکا به همراه معاون وزارت خزانه‌داری آمریکا در امور مربوط به تحریم‌ها حضور داشتند که ‌‌مفصل در این باره با همدیگر صحبت کردند تا شاید بتوان از بحث و گفت‌و‌گوی آنان حالتی آموزشی برای دیگران ارائه کرد.

وندی شرمن، نماینده آمریکا در مذاکرات ژنو، درباره مخالفت دولت با طرح تحریم‌های جدید گفت: این تحریم‌ها تلاش‌های دیپلماتیک دولت را زیر سؤال خواهد برد، متحدان آمریکا را از این کشور دور خواهد کرد و در چنین حالتی، انتظار اجرای تحریم‌ها از سوی آنان بسیار سخت خواهد بود.

وی افزود: ما به روشنی به ایرانیان گفته‌ایم که اگر نتوانند به تعهدات خود در قالب طرح اقدام مشترک عمل کنند و یا ‌توافق‌نامه جامع برای حل مسأله هسته‌ای با ۱+۵ برسند، ما از کنگره خواهیم خواست که تحریم‌های جدیدی ‌علیه ');" onmouseout="tooltip.hide();" >سناتور آمریکایی خطاب به شرمن: از توافق ژنو می‌ترسیم، نگرانیم!

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com