خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 08:13  به وقت تهران  مصادف با : 23, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   43

در حال بررسی :   8

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۸۳۰۷۰
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۹ فروردين ۹۴ ۱۷:۲۹
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۱۱۲۱
این خانم تمام دنیایش را با گل پر کرده است + تصاویر


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

این خانم تمام دنیایش را با گل پر کرده است + تصاویر

خیلی دوست دارم این فرهنگ گل هدیه دادن جا بیفتد. گل هدیه دادن که بهانه نمی‌خواهد

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

تحقیقات نشان می دهد که خونریزی لثه و از دست دادن دندان با ابتلا به اختلالات قلبی رابطه مستقیم دارد.

دکتر سید حسن آشتیانی فوق تخصص قلب و عروق در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران گفت: پژوهشگران با بررسی‌های جدید متوجه شدند سطح نوع آنزیم خطرناک که موجب افزایش التهاب و سختی عروق می‌شود، در بیمارانی که دندان کمتری داشته و مبتلا به چربی و قند خون هستند، بیشتر مشاهده می شود.

وی افزود: حتی بیماران مبتلا به فشار خون که خونریزی لثه داشتند، نیز در معرض ریسک اختلالات و حملات قلبی هستند.

این متخصص ادامه داد: براساس تحقیق مذکور، خطر ابتلا به دیابت نوع 2 در آن دسته از افرادی که دندان‌های کمتری دارند، 11 درصد بیشتر از سایرین است.

آشتیانی تصریح کرد: بیماران مبتلا به التهاب و خونریزی لثه نباید از مصرف لبنیات و مکمل‌های کلسیم غافل شوند و حتما باید به صورت منظم به دندانپزشک مراجعه کنند.');" onmouseout="tooltip.hide();" >رابطه مستقیم اختلالات قلبی با التهاب لثه
سیستان و بلوچستان همواره و در طول دوران به واژه محرومیت اشتهار داشته است اما برخی کارشناسان معتقدند این استان محروم نیست و استفاده از این واژگان بیشتر توسط مسوولان ادوار مختلف و به عنوان سرپوشی برای کم کاریها و ضعف عملکرد خودشان به کار رفته است.

به گزارش ایرنا، دکتر حسن عمید در لغتنامه خود واژه محروم را معادل ˈناامیدیˈ و ˈبی بهره بودنˈ ترجمه کرده است در حالیکه به اذعان کارشناسان، استان سیستان و بلوچستان نه تنها از نعمتهای بی شمار الهی بی بهره نیست بلکه سرشار از مزیت های نسبی است و حتی تصور داشتن این همه نعمت موجی از امید را در دل زنده می کند.

کافی است فقط چند مزیت سیستان و بلوچستان واگویه شود تا ثابت شود این استان گنجی از استعدادهای پنهان اما کمتر شکوفا شده را داراست:

*وجود حدود یک هزار و 500 کیلومتر مرزهای آبی و خاکی فقط یکی از مزیتهای ژئوپلتیکی سیستان و بلوچستان است که برخی کشورهای بزرگ و توسعه یافته در آرزو و رویای داشتن حتی یک کیلومتر مرز آبی هستند.

*حتی شاید برای هموطنان ایرانی نیز تازگی داشته و تعجب آور باشد که سیستان و بلوچستان به عنوان یکی از معدود استانهای ایران دارای 6 فرودگاه است که فقط یک مورد آن عملیاتی نیست و بقیه دارای پروازهای منظم به اقصی نقاط ایران و جهان هستند.

*در زمان حاضر افزون بر 100 هزار نفر دانشجو در دانشگاههای استان تحصیل علم می کنند و در این بین دانشگاه سیستان و بلوچستان که پروتکل های همکاری زیادی با مراکز علمی کشورهای مختلف دنیا در آمریکا، اروپا و آسیا دارد از معدود دانشگاههای ایران با ظرفیت بالای دانشجویان تحصیلات تکمیلی است. پردیس این دانشگاه نیز از زیباترین پردیس های دانشگاهی ایران است.

* بنادر چابهار و کنارک، بندر چابهار به عنوان یکی از چهار کرویدور مهم جهان دارای اهمیت است، جمهوری اسلامی ایران از طریق چابها');" onmouseout="tooltip.hide();" >سیستان و بلوچستان، محروم یا مظلوم؟

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com