خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:26  به وقت تهران  مصادف با : 24, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   36

در حال بررسی :   8

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۸۳۰۷۱
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۹ فروردين ۹۴ ۱۷:۳۲
منبع خبر:  همصدا
دسته خبری:  هنری
بازدید:  ۱۲۹۹
تقویت موهای ضعیف با یک ماسک خانگی


خبر نگار فارسی >> خبر >> هنری

تقویت موهای ضعیف با یک ماسک خانگی

اگر شما هم از مشکل موهای ضعیف و نازک شده رنج می برید این ماسک خانگی را امتحان کنید. این ماسک خانگی موهای ضعیف تان را تقویت می کند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

در پی دستگیری خواکین گوزمن، بزرگ ترین قاچاقچی جهان در مکزیک، صد ها تن روز چهارشنبه با راهپیمایی در خیابان های مکزیکوسیتی، خواستار آزادی رئیس باند قاچاق مواد مخدر «سینالوا» شدند.

به گزارش خبرآنلاین،راهپیمایان می گویند مخالف استرداد ال چاپو با ایالات متحده آمریکا هستند. جایی که او متهم است بارها مواد مخدر قاچاق کرده است.

یورو نیوز گزارش داد،یکی از این تظاهرکنندگان می گوید: «هدف ما از این راهپیمایی این است که بگوییم نمی خواهیم این آقای متشخص به آمریکا تحویل داده شود.»

یکی دیگر از تظاهرکنندگان می افزاید: «ما برای خواکین تجمع کرده ایم. برای چه؟ برای اینکه او به مردم زیادی کمک کرده و دولت باید با آدم ربایان مقابله کند نه با کسی که مردم کمک می کند. این کاملا روشن است.»

او که بیشتر با نام «ال چاپو» به معنای کوتوله شناخته می شود در ده سال گذشته به یکی از قویترین سردسته های باندهای قاچاق دنیا تبدیل شده است.

پلیس مکزیک و آمریکا روز یکشنبه، ۲۳ فوریه با دستگیری او به ۱۳ سال فرار و زندگی مخفی«ال چاپو» پایان داد. همراه خواکین گوزمن چند تن دیگر نیز دستگیر شدند که مظنون به همکاری با وی هستند.

بازداشت «ال چاپو» بدون درگیری و شلیک گلوله صورت گرفته است. به گفته مقامات قضایی آزمایش دی ان ای هویت«ال چاپو» را به طور صد در صد تایید کرده است.

دستگیری بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر، برای انریکو پنانیتو، رئیس جمهوری مکزیک که در اواخر سال ۲۰۱۲ به قدرت رسید یک پیروزی محسوب می شود.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >تظاهرات در مکزیک برای آزادی قاچاقچی بزرگ

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com