خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 08:11  به وقت تهران  مصادف با : 23, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   52

در حال بررسی :   19

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۸۳۰۷۷
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۹ فروردين ۹۴ ۲۱:۳۷
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۶۱۵
عکس و نوشته تبریکی که ترانه علیدوستی برای پدرش منتشر کرد


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

عکس و نوشته تبریکی که ترانه علیدوستی برای پدرش منتشر کرد

عکس و نوشته تبریکی که ترانه علیدوستی برای پدرش منتشر کرد

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

فرهاد فخر‌الدینی گفت: چهارسال و چند ماه به دلیل شرایطی که در دولت قبلی وجود داشت، از موسیقی کناره گیری کردم اما هم اکنون بار دیگر دور هم جمع می‌شویم و روی صحنه می‌رویم حالا با هر نامی که فعالیت کنیم.

به گزارش ایسنا، رهبر سابق ارکستر موسیقی ملی ایران که قرار است اسفندماه امسال بار دیگر در برج میلاد به روی صحنه برود از جزئیات کنسرتی با ارکستر مهرنوازان سخن گفت.

فخر‌الدینی توضیح داد: بیش از دو سال از آخرین کنسرت ارکستر مهرنوازان می‌گذرد و هم اکنون با سالار عقیلی و شورای فنی ارکستر یعنی شهرام توکلی و علی اکبر قربانی و همچنین با مدیریت پیمان میرآقاسی به روی صحنه خواهیم رفت.

او ادامه داد: با این دوستان در حال هم فکری هستیم که ببینیم چه قدمی می‌توانیم برای موسیقی ملی ایران برداریم. باید بگویم تنوع قطعاتی که در اختیار داشتیم آنقدر زیاد بود که به سختی توانستیم قطعاتی را برای کنسرت پیش رو انتخاب کنیم.

وی افزود: این کنسرت شامل قطعات بسیار خاطره انگیز است. برای مثال آثاری از جواد لشکری که در 92 سالگی هنوز برای اجرای آثارش شوق دارد را اجرا خواهیم کرد و تعدادی از قطعات هم با تنظیم شهرام توکلی و علی اکبر قربانی همراه هستند.

فخرالدینی تاکید کرد: ما در ارکستر مهرنوازان دستمان پر است این کنسرت هم نمونه‌ای بسیار پربار از آثار خاطره‌انگیز است و همچنین حدود 8 قطعه در این کنسرت نواخته خواهد شد که برای اولین بار روی صحنه اجرا می‌شوند.

او از علی تجویدی‌، همایون خرم‌ و جواد لشکری به عنوان هنرمندانی یاد کرد که آثارشان در ای');" onmouseout="tooltip.hide();" >فخرالدینی راز سکوت چهار ساله‌اش را گفت

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com