خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:07  به وقت تهران  مصادف با : 22, 7, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   25

در حال بررسی :   16

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۸۳۰۷۸
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۹ فروردين ۹۴ ۲۱:۳۷
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۱۱۹۱
مشکل پدر 5 قلوهای تازه به دنیا آمده در قم


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

مشکل پدر 5 قلوهای تازه به دنیا آمده در قم

پدر پنج قلوهای قمی از مسئولان تقاضا کرد که مشکل مسکن وی را به گونه ای حل کنند، زیرا به صاحب خانه ها حق می دهد که به دلیل سروصدای زیاد از او بخواهند که منزلشان را ترک کند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

علی لاریجانی در آغاز جلسه صبح امروز ضمن سخنانی با اشاره به بیانات روز گذشته مقام معظم رهبری گفت: رهبری روز گذشته اصل تحرک دیپلماتیک را لازم دانسته و مورد حمایت قرار دادند و این برای فعالان عرصه دیپلماتیک پشتیبانی است.

به گزارش «تابناک» ،رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: لازم است گام‌های بعدی در عرصه دیپلماتیک در چارچوب ملاحظاتی باشد که رهبری آنها را لازم دانستند.

وی همچنین بر لزوم بالا بردن توان اقتصادی کشور تاکید کرد و گفت: این مسئله بارها در مجلس مطرح شده است لازم است با تکیه بر دانش درونی که کلید فلاح کشور و ملت است اقدام کنیم تا در روابط دیپلماتیک هم موثر واقع شود.

لاریجانی ادامه داد: ممکن است به ذهن برخی این مسئله متبادر شود که بهبود روابط دیپلماتیک بر رونق اقتصادی کشور تاثیرگذار است طبعا چنین تاثیری وجود دارد اما هر چه قدرت درونی ما افزایش پیدا کند، هزینه‌های مذاکرات دیپلماتیک برای ما کمتر می‌شود. توصیه مجلس پیرو رهنمودهای رهبری به دولت خدمتگزار این است که در زمینه تسهیل و بهبود فضای کسب و کار همت خود را معطوف دارد.

رییس مجلس شورای اسلامی در بخشی از دیگری از اظهارات خود به انفجار روز گذشته در کاظمین اشاره کرد و گفت: انفجار کاظمین خطر تکفیر و ترور را بار دیگر برای منطقه و مسلمانان آشکار کرد. سرویس‌های اطلاعاتی که از سالها قبل این گروه ها را حمایت کرده و می‌کنند حالا شعار مخالفت با ترور سر می دهند.

لاریجانی با انتقاد از آنچه که رفتارهای دو گانه خواند گفت: چنین رفتا');" onmouseout="tooltip.hide();" >لاریجانی:گام‌های دیپلماتیک بعدی در چارچوب ملاحظات رهبری باشد
دبیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی به هموطنان توصیه کرد حداقل هر سه ماه یکبار فشارخون و قندخون خود را بررسی کنند تا از سلامت کلیه هایشان مطمئن شوند.

به گزارش جهان به نقل از روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران کلیوی کشور، «داریوش آرمان » با بیان این که ۹۰ درصد از بیماری های کلیوی علایم خاصی ندارد در عین حال افزود: افراد ، سوزش و تکرر ادرار، شب ادراری،بی اختیاری ادرار، وجود خون در ادرار، پرنوشی و درد پهلو را جدی بگیرند.

وی اظهارداشت: بیماری های کلیوی همانند کوه یخ پنهان هستند وزمانی بروز می کنند که برای درمان فرصت چندانی باقی نمانده و یا خیلی دیرشده است.

وی با بیان اینکه ۷۰ درصد افراد مبتلا به نارسایی کلیه دچار چاقی،دیابت و فشار خون هستند، تاکید کرد: تمام افرادجامعه باید به این چند فاکتور مهم که مادر اغلب بیماری ها به شمار می آیند، توجه جدی داشته باشند.

عضو هیئت مدیره انجمن بیماران کلیوی ایران یادآور شد: فرد ، هنگام ابتلا به بیماری های کلیوی ابتدا در معرض خطر بیماری قرار می گیرد و سپس بیماری پیشرفت می کند که این مرحله، مرحله شدید بیماری است.

وی گفت: چاق ها، دیابتی ها و کسانی که فشار خون بالا دارند از افراد در معرض خطر ابتلا به بیماری های کلیوی هستند.

آرمان گفت: همچنین تحقیقات علمی نشان داده مصرف کنندگان بیش از حد الکل که بیشتر مردان هستند، سیاه پوستان و اقلیت های نژادی نیز بیشتر در معرض ابتلا به بیماری های کلیه قرار دارند.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >روشی برای اطمینان از سلامت کلیه‌ها

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com