خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 20:18  به وقت تهران  مصادف با : 23, 8, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   53

در حال بررسی :   10

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۸۳۰۸۲
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۹ فروردين ۹۴ ۲۱:۴۳
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۴۹۰۹
عروس و داماد داعشی + عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

عروس و داماد داعشی + عکس

عروس و داماد داعشی

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

آقای زیباکلام در کلام شما هم افراطی گری موج می زند!عقلانیت حلقه گمشده مناظرات داخلی درباره مذاکرات هسته‌ای است؛ مناظراتی که باید افزون بر تأکید دوباره بر تلاش در ایجاد اجماع ملی پیرامون یک مسأله مرتبط با منفعت ملی، به سمتی برود که به تدریج کمک‌دهنده به تیم مذاکراتی برای ادامه روند مذاکرات جامع و دراز‌مدت باشد. حرکت‌های افراطی در راستای سرکوب ‌مخالفان و یا ‌حرکات افراطی برای به چالش کشیدن مذاکرات و تیم مذاکره کننده که خالی از منطق و عقلانیت است، به تدریج باید از عرصه این مناظرات داخلی کنار گذاشته شود.

به گزارش «تابناک»، در حالی که جهان‌ تلاش‌های ایران برای استفاده از انرژی صلح‌آمیز‌ هسته‌ای و تولید سوخت هسته‌ای را عملا پذیرفته، ‌تلاش برای بی‌فایده نشان دادن توانایی ایران در تولید سوخت هسته‌ای در مناظرات داخلی گامی رو به عقب است که ‌نه تنها بر باد دادن تلاش همه دانشمندان هسته‌ای و دست‌اندرکاران این صنعت استراتژیک است‌ که زحمات تیم مذاکره کننده ایرانی را نیز زیر سؤال برده و آنان را نیز دلسرد و ناامید می‌کند.

‌نمونه‌ای از این افراد، صادق زیبا، کلام استاد ‌دانشگاه تهران است؛ هرچند در دلسوزی و خیر‌خواهی وی برای مردم و کشور تردیدی نیست و همگان می‌دانند که وی ه');" onmouseout="tooltip.hide();" >آقای زیباکلام در کلام شما هم افراطی گری موج می زند!

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com