خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 08:12  به وقت تهران  مصادف با : 23, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   25

در حال بررسی :   11

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۸۳۰۸۴
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۹ فروردين ۹۴ ۲۱:۵۱
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۱۴۶۰
تا حالا نمی‌توانستم اما از امروز باحجاب می‌شوم+عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

تا حالا نمی‌توانستم اما از امروز باحجاب می‌شوم+عکس

بانوی تازه‌مسلمان آمریکایی، که پیش از این شجاعت ظاهر شدن با حجاب در محیط غیراسلامی زندگی خود را نداشته، تصمیم گرفته با حجاب اسلامی بیرون بیاید.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

بازار خریدوفروش آزاد امتیاز و قرارداد «مسکن مهر» روزبه‌روز داغ‌تر و پرماجراتر می‌شود. کاغذهای قراردادی که به‌عنوان سند به چندین‌نفر فروخته می‌شود و صف طولانی شاکیانی که به دادگاه مراجعه می‌کنند.

شرق در گزارشی، سری به سازمان عمران «مسکن مهر» پردیس و بنگاه‌های این شهر زده‌ تا از چندوچون نحوه واگذاری واحدهای «مسکن مهر» و خریدوفروش قراردادها و امتیازهای آن جویا شود.

متقاضیان ناراضی و واحدهای نیمه‌کاره


خیابان فروردین‌جنوبی جایی است که ساختمان مدیریت «مسکن مهر» پردیس در آن قرار دارد. وارد ساختمان که می‌شوی سه سالن سه، پنج و دو هرکدام بر اساس موقعیت قرارگیری مکان واحد مسکونی تقسیم‌بندی شده‌اند. متقاضیانی که سال گذشته واحدهایشان را ثبت‌نام کرده‌اند حالا برای انتخاب واحدشان از طریق پیامک به سازمان آمده‌اند. تعدادی از آنها بعد از گرفتن امضا از مسوول مربوطه برای دیدن واحدها راهی می‌شوند و تعدادی از پرونده‌ها نیز دچار مشکل شده و رسیدگی به آنها به روزهای آینده موکول شده است. همین مساله درگیری‌هایی را برای سازمان عمران ایجاد کرده است.

یکی از متقاضیان واحدی را در فاز هشت خریداری کرده که در هنگام قرارداد 120متری و سه‌خوابه معرفی‌شده اما حالا با یک آپارتمان 84متری دوخوابه و نیمه‌کاره مواجه شده است. متقاضی دیگری می‌گوید: در ابتدای ثبت‌نام که اوایل سال 91 بود، قرار شد تا اردیبهشت 92 در پنج قسط مبلغ 32‌میلیون‌تومان پرداخت کنیم. بعد از آن اعلام کردند چون «مسکن مهر» ‌گران شده است، باید خیلی زود برای انتخاب واحدهایمان اقدام کنیم. دوباره اعلام کردند واحد');" onmouseout="tooltip.hide();" >جولان دلالان در «مسکن مهر»

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com