خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:25  به وقت تهران  مصادف با : 24, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   44

در حال بررسی :   12

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۸۳۰۸۵
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۹ فروردين ۹۴ ۲۱:۵۷
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۱۳۳۰
80 هزار افغانستانی در ورزشگاه آزادی+عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

80 هزار افغانستانی در ورزشگاه آزادی+عکس

80 هزار افغانستانی در ورزشگاه آزادی

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

سید عباس عراقچی، معاون امور حقوقی و بین المللی وزیر امور خارجه گفت: تیم مذاکره کننده هسته ای، سربازان کشور در حراست از منافع و مصالح نظام اسلامی هستند.

به گزارش مرکز خبر حوزه، عراقچی عصر روز یکشنبه در دیدار با مدیر حوزه های علمیه و معاونان مرکز مدیریت حوزه های علمیه اظهار کرد: حقیقتاً عرصه مذاکرات، عرصه سختی است و اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای به عنوان سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دفاع از منافع و مصالح کشور و نظام در عرصه دیپلماسی مشغول هستند.

وی با بیان اینکه ما در طول 35 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی، همواره در خط مبارزه و جهاد علیه دشمنان و مستکبران بوده ایم، گفت: امروز تیم مذاکره کننده به عنوان سرباز کشور عمل می کند و البته از آنجا که این یک جهاد و مبارزه در شکل و قالب خاص خود است، طبعاً حرکت در آن نیز شکل خاص خود را می طلبد.

عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای خاطرنشان کرد: همه ما سرباز نظام مقدس اسلامی هستیم در یک سنگر ولی به جهت نقش های متفاوتی که نظام به ما داده است هر کدام به شکلی و به نحوی به انجام وظیفه می پردازیم.

وی همچنین با بیان اینکه حضور در شهر مقدس قم، زیارت حرم کریمه اهل بیت(ع) و دیدار با علما و مسوولان حوزه، توفیقی برای او بوده است، افزود: قطعاً رهنمودها و توصیه های علما و مسوولان و مدیران حوزه های علمیه، ره توشه ارزشمندی برای ما در انجام هر چه بهتر ماموریت های دیپلماتیک در عرصه مذاکرات خواهد بود.

این دیدار در دفتر مدیریت حوزه برگزار شد.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >عراقچی: تیم دیپلماسی سربازان نظام در مذاکراتند
 
این فعال حقوقی با اشاره به زندانی شدن زنان و کودکان در بحرین تاکید کرد: تاکنون شمار زیادی از زنان بحرینی به دلایل سیاسی از کار برکنار شدند، و از آن مهم تر 14 زن بحرینی بر اثر استنشاق گازهای سمی - که عناصر رژیم ضدمعترضان به کار می گیرند – جان خود را از دست دادند.
 
نضال السلمان در همایش سازمان "بحرینی های دموکراسی خواه و حقوق بشرطلب در بحرین" از رژیم آل خلیفه خواست حقوق بشر را محترم بشمارد و جنایکاران وابسته به این رژیم را مجازات کند.
 
سایت شبکه "اللؤلؤه" بحرین به نقل از این فعال حقوقی نوشت: رژیم آل خلیفه نه تنها توصیه های مدافعان حقوق بشر در بحرین را اجرا نکرده است، بلکه آن ها را هم به زندان انداخته است.
 
سازمان های بین المللی از جمله کمیساریای عالی حقوق بشر وابسته به سازمان ملل و کمیته های داخلی بحرینی، نظیر کمیته مستقل حقیقت یاب بسیونی که به دستور پادشاه این کشور تشکیل شده بود، در گزارش های متعددی که از نقض حقوق بشر در بحرین داشته اند، توصیه هایی برای احقاق حقوق پایمال شده مردم این کشور تدوین کرده اند، اما رژیم آل خلیفه تاکنون به هیچ یک از این توصیه ها عمل نکرده است.

');" onmouseout="tooltip.hide();" >بحرین، رکورددار بازداشت زنان و کودکان

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com