خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:10  به وقت تهران  مصادف با : 22, 7, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   34

در حال بررسی :   11

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۸۵۳۶۸
زمان دریافت خبر:  سه شنبه ۱ ارديبهشت ۹۴ ۱۵:۵۸
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  جهان
بازدید:  ۴۹
مهدی پاکدل: داشتن صفحه اجتماعی رسمی حس خوبی دارد


خبر نگار فارسی >> خبر >> جهان

مهدی پاکدل: داشتن صفحه اجتماعی رسمی حس خوبی دارد

حضور هنرمندان در شبکه‌های اجتماعی یکی از پر مخاطب‌ترین سرتیترهای خبری، در چند سال اخیر شده است و البته در بعضی مواقع ایجاد صفحات دورغین و انتشار اخبار کذب برای این هنرمندان مشکلاتی را به بار می‌آورد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

با روی کار آمدن دولت يازدهم تصميم بر آن شد كه فعالیت‌ خانه احزاب از سر گرفته شود و با يك خانه‌تكاني احزابي كه چند سالي از عرصه سياسي دور بودند به خانه خود بازگردند.

روزنامه شرق در اين راستا و در باب اهميت تحزب و فعاليت‌هاي حزبي به گفت‌وگو با احمد پورنجاتي، فعال سیاسی پرداخته که در ادامه می‌خوانید.

نقش احزاب بعد از انقلاب چه بود؟


نخستين چيزي كه به ذهن دست‌اندركاران اصلي و شناخته شده مديريت و هدايت انقلاب رسيد اين بود كه به سمت تشكيلات بروند و خب احزابي هم تشكيل شد مشخصا حزب جمهوري اسلامي بود يا جمهوري خلق مسلمان. البته با يك گرايش خاص‌تري و برخي تشكل‌هايي كه سابقه فبلي داشتند يا در درون اين تشكل‌ها يا در حاشيه آنها جا گرفتند. مهم اين است كه با وجود اينكه واقعا نياز به فعاليت حزبي به عنوان يكي از مولفه‌هاي مهم جامعه مدرن كه بنياد خود را در عرصه عمومي بر جامعه مدني مي‌گذارد و برخلاف جامعه كلاسيك كه بنيان آن بر طبقه حاكم است تا امروز حتي در كوتاه‌ترين برهه‌هاي فعاليت حزبي در ايران بعد از انقلاب و با تاكيد مي‌گويم بعد از دوم خرداد فعاليت حزبي با قواعد و سازوكارها و لوازم و پيامدهاي مورد نياز و شناخته شده‌اش شكل نگرفته. يكي از مهم‌ترين عوامل آن برمی‌گردد به خود احزاب؛ يعني براساس برداشت من تشكل‌هاي سياسي و موجود در ايران چه آنهايي كه پيشينه و سابقه قبل از انقلاب دارند مثل جمعيت موتلفه كه داعيه اين را دارند كه يك تشكل سياسي سالمند هستند و چه حتي احزابي ');" onmouseout="tooltip.hide();" >اصولگرايان پاسخگوی 8 سال حمايت خود باشند

"داوود در میان خشم جالوت دنیا" نام کتابی است که در آن به زندگی نامه دکتر احمدی نژاد از زوایای مختلف پرداخته شده بود. نویسندگان این کتاب که پنج تن از استادان و طلاب اندونزیایی بودند با نوشتن "داوود" به بررسی زندگی، تفکرات و عملکرد دکتر احمدی نژاد با نگاهی فارق از معادلات حزبی و جناحی می‌پردازند.

در بخشی از کتاب به اقدامات احمدی‌نژاد به عنوان شهردار و مبدل کردن خانه دولتی شهردار به عنوان موزه اشاره می‌شود و آن را به عنوان ساده‌زیستی تحسین برانگیز شهردار تهران می‌نامد " احمدی‌نژاد در طول دوران شهرداری خود در تهران اقدامات چالش‌زائی را نیز انجام داد که به عنوان نمونه می‌توان به این موارد اشاره کرد ”تبدیل خانه دولتی شهردار تهران به عنوان موزه که عموم حق بازدید از آن را داشتند، زیرا احمدی‌نژاد ترجیح می‌داد همچنان در خانه خود در منطقه نارمک تهران زندگی کند. اهداء بخشی از مبلمان خانه دولتی شهردار به موزه‌های کشور، منع پذیرایی از میهمانان شهرداری تهران با میوه موز که یکی از گران‌ترین میوه‌های تهران در آن سال بود و همچنین منع نصب تابلوهای تبلیغاتی خارجی"

فعالیت‌های شبانه‌روزی و پرکاری شهردار که به مزاق نویسندگان خوش آمده است از جمله نقاط برجسته زندگی دکتر احمدی‌نژاد است "احمدی‌نژاد در طول دورانی که شهردار تهران بود اقدامات بسیاری را برای رفاه حال ساکنین تهران انجام داد. از جمله مهم‌ترین اقداماتی که نتیجه آن را مردم تهران بیش از دیگر اقدامات احساس کردند کاهش سطح ترافیک شهر تهران بود. احمدی‌نژاد که خود تحصیل کرده رشته حمل و نقل داخل شهری بود با طرح‌های خود توا');" onmouseout="tooltip.hide();" >تشبیه احمدی‌نژاد به یک پیامبر!

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com