خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 11:00  به وقت تهران  مصادف با : 23, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   32

در حال بررسی :   13

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۸۵۵۶۷
زمان دریافت خبر:  پنجشنبه ۳ ارديبهشت ۹۴ ۱۱:۲۴
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۶۷
تصادف مرگبار خودروی وانت با تیر برق + تصاویر


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

تصادف مرگبار خودروی وانت با تیر برق + تصاویر

راننده یک دستگاه خودروی وانت‌پیکان حامل بار سنگ به دلیل نامعلوم کنترل خودرو را از دست داده و به شدت با تیر برق فشار قوی کنار جاده برخورد کرده بود که شاهدان در تماس با سامانه 125 این حادثه را اطلاع‌رسانی کردند و ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران ساعت 12:02 روز چهارشنبه، آتش‌نشانان ایستگاه 14 را به مسیر غرب به شرق بزرگراه آوینی، روبه‌روی عمادآور اعزام کرد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


وی در ارتباط با وضعیت داروی کلردیاز پوکساید، گفت: در حال حاضر و طبق آخرین بازخوانی، هم موجودی مواد اولیه و هم شرکتهای تولیدی از ذخیره کافی برخوردارند و توزیع آنها آغاز شده است.

هاشمی با تاکید بر اینکه این دو قلم دارو به میزان کافی وجود دارد و هیچ حالت هشداری وجود ندارد، افزود: البته این احتمال وجود دارد که با توجه به کمبود ماههای گذشته، حرص و ولع وجود داشته باشد که هم داروخانه ها و هم مصرف کنندگان، بیشتر این داروها را تهیه کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو در ارتباط با وضعیت توزیع داروی فسفات سندوز، گفت: این دارو 10 روز پیش وارد شده و چون برچسب اصالت می خورد، توزیع آن قدری با تاخیر آغاز شده است به طوریکه از 3 روز قبل این دارو در سطح سه داروخانه هلال احمر، شهید کاظمی و 13 آبان آغاز شده است.

');" onmouseout="tooltip.hide();" >ورود 2 قلم داروی کمیاب به داروخانه ها

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com