خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:27  به وقت تهران  مصادف با : 25, 7, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   25

در حال بررسی :   19

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۸۶۳۰۶
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۹ ارديبهشت ۹۴ ۱۰:۰۸
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۱۷
مهمترین عناوین روزنامه‌های امروز چهارشنبه - 9 اردیبهشت 1394


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

مهمترین عناوین روزنامه‌های امروز چهارشنبه - 9 اردیبهشت 1394

اغلب تیترهای نخست روزنامه‌های امروز کشور به سخنان دیروز رئیس‌جمهور بویژه هشدار وی به دلالان تحریم و همچنین دیدار ظریف و کری در نیویورک اختصاص یافته است.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


هفته نامه "اشپیگل" بدون ارائه منبعی این خبر را اعلام کرده و در گزارشی نوشت: وزارت دفاع آمریکا تصمیم دارد تسلیحات اتمی خود که در آلمان و اتحادیه اروپا مستقر است را از سال 2020 نوسازی و مدرن کند.

به گزارش این هفته نامه آلمانی، در پیش نویس بودجه ایالات متحده برای سال 2015 ابزار لازم برای استقرار سلاح های اتمی جدید تیپ B61-12  در اروپا درخواست شده است.

به این ترتیب از بهار سال 2015 باید نرم افزارهای هواپیماهای جنگی متحدان اروپایی آمریکا با سلاح های جدید اتمی منطبق شود.

آلمان از جنگنده بمب افکن های تورنادو به عنوان ناو هواپیمابر استفاده می کند و دیگر کشورهای اروپایی از جت های جنگنده تیپ  F-16 استفاده می کنند.

 بر اساس این گزارش ، اولین بمب های مدرن باید از سال 2020 آماده بهره برداری باشد و این پروژه بر اساس ارزیابی های فعلی در کل حدود ده میلیارد دلار هزینه در بر خواهد داشت. برای امنیت بهتر انبارهای تسلیحات اتمی حدود 154 میلیون دلار هزینه در نظر گرفته شده است. آلمان حدود یک پنجم این هزینه ها را تقبل می کند.

مدرنیزه کردن تسلیحات اتمی آمریکا در اروپا از مدت ها قبل برنامه ریزی شده بود؛ اما حالا در جریان شدت گرفتن تنش ها بین غرب و روسیه به دلیل مناقشات بر سر اوکراین اهمیت بیشتری پیدا کرده است.');" onmouseout="tooltip.hide();" >آمریکا تسلیحات اتمی خود را تقویت می کند

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com