خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:39  به وقت تهران  مصادف با : 24, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   25

در حال بررسی :   9

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۸۹۵۹۵
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۶ خرداد ۹۴ ۱۱:۵۰
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۴۸
تصاویری از جرج کلونی و همسرش در ژاپن


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

تصاویری از جرج کلونی و همسرش در ژاپن

جرج کلونی و همسرش در ژاپن

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


این ائتلاف، حامی محمد مرسی رئیس جمهوری برکنار شده مصر وابسته به گروه اخوان المسلمین است که هفته گذشته خواهان راه اندازی موج دوم انقلاب به مدت یازده روز متوالی از 19 مارس با شعار " مردم با ما هستند... رهایی با ماست" شد.

این ائتلاف امروز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد: "روز چهارشنبه، باید روز انقلابی چشم گیری در دومین موج از انقلاب مردم مصر باشد. باید موجی از جمعیت به سوی میادین انقلاب در همه مناطق مصر بشتابند و شعار " رهایی با ماست " را سردهند.

براساس این بیانیه، میادین التحریر و رابعه العدویه و النهضه باید مقصد تظاهرکنندگان باشد؛ بدون اینکه تحصنی برگزار شود و تصمیم نهایی در سه میدان یاد شده درنهایت به عهده تظاهرکنندگان - برحسب شرایط و مطابق اهداف آنان- است".

این بیانیه افزود: هر روز که می گذرد، عزم انقلابیون راسخ تر می شود و از ملت انقلابی مصر می خواهیم که موج انقلاب را تکمیل و باطل را بیش از پیش نومید کنند.

ائتلاف حمایت از مشروعیت و مخالفت با انقلاب درحالی مردم مصر را به برگزاری تظاهرات دعوت کرده است که دولت مصر با برگزاری هرگونه تظاهرات مخالفان ِ برکناری مرسی در میدان التحریر و میدان های رابعه العدویه و النهضه  مخالف است.

میدان التحریر کانون انقلاب مردم مصر در 25 ژانویه 2011 میلادی بود و میدان های رابعه العدویه و النهضه شهر قاهره نیز درپی برکناری محمد مرسی از قدرت درچند ماه پیش صحنه اعتراضات طرفداران اخوان بوده است.

طرفداران مرسی از مدتی بعد از برکناری وی ');" onmouseout="tooltip.hide();" >طرفداران اخوان به خیابانهای مصر می‌آیند

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com