خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 09:40  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   56

در حال بررسی :   14

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۹۲۶۰۹
زمان دریافت خبر:  پنجشنبه ۲۸ خرداد ۹۴ ۱۱:۱۳
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۳۱
علاقه آرش برهانی به خواننده مشهور + عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

علاقه آرش برهانی به خواننده مشهور + عکس

مهاجم تیم فوتبال استقلال در صفحه اجتماعی خود از علاقه اش به خواننده جوان کشورمان خبر داد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

رئیس دفتر رئیس‌جمهور تاکید کرد: عزت اجتماعی این است که وقتی هر ایرانی به هر جای دنیا می‌رود، احساس کند مورد عزت و احترام است و نام ایران با خود جلالت، کرامت و توانمندی را به اذهان بیاورد.

به گزارش ایسنا، محمد نهاوندیان در اولین همایش نیکوکاری و فعالان اقتصادی که در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، اظهار کرد: در مورد رشد پایدار سخن بسیار گفته شده است ولی باید در این راستا لازمه‌های اینگونه رشد را بشناسیم.

وی، لوازم رشد پایدار را مورد توجه قرار داد و با بیان اینکه "محیط اجتماعی و سیاسی از لوازم این نوع رشد است"، گفت: مردم و اهالی یک محیط اجتماعی و سیاسی نباید نگاه منفی داشته باشند و احساس کنند که حقشان در حال خورده شدن است. همچنین محیط حقوقی و قضایی مساعد نیز از دیگر این لوازم به شمار می‌رود، چنانچه باید دید که آیا نحوه رسیدگی به مرافعات و معارضات اقتصادی سریع و دقیق است و اینکه به یک سرمایه‌گذار به چشم زالو نگاه نمی‌شود؟

نهاوندیان همچنین در ادامه، محیط زیست مساعد و نیروی انسانی خلاق و مبتکر را از دیگر لوازم رشد پایدار عنوان و اظهار کرد: در این راستا توجه به محیط زیست و عدم تخریب آن حائز اهمیت است همچنین باید دانست نیروی انسانی خلاق و مبتکر زمانی وجود دارد که به آن اهمیت داده شود و این نیرو مانند فرزند صاحب کار باشد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور همچنین بازار رقابتی و به طور مرتب در حال رشد را از دیگر لوازم رشد پایدار عنوان و اظهار کرد: سرمایه‌گذار و فعال اقتصادی باید به مسئولیت‌های اجت');" onmouseout="tooltip.hide();" >لازمه عزت،‌توانمندی است نه متکدی‌سازی
نخست وزیر اسکاتلند با اشاره به تعلق داشتن پوند به اسکاتلند همانند انگلیس تهدید کرد، در صورت عدم موافقت انگلیس با ادامه استفاده اسکاتلند از واحد پول پوند، این کشور نیز مسئولیت هیچ سهمی از بدهی انگلیس را بر عهده نخواهد گرفت.

به گزارش فارس به نقل از راشا تودی، الکس سالموند، نخست وزیر اسکاتلند، اعلام کرد در صورتی که انگلستان به سیاستهای قلدرمآبانه خود در برابر جنبش استقلال طلبانه اسکاتلند و تلاش برای از بین بردن آن ادامه دهد و همچنین از تبدیل شدن پوند به عنوان واحد پول اسکاتلند جلوگیری کند، این کشور نیز مسئولیت هیچ سهمی از بدهی انگلستان را بر عهده نخواهد گرفت.

وی افزود: درصورت خروج اسکاتلند از اتحاد با انگلستان و مخالفت این کشور با استفاده اسکاتلند از پوند به عنوان واحد پول ملی خود، این مسئله آسیب های جدی اقتصادی به انگلستان وارد می کند،این مسئله سالانه صدها میلیون پوند برای انگلستان هزینه داشته و در نظام توازن پرداخت ها شکاف جدی ایجاد می کند،همچنین با اینکار آنها مجبور خواهند شد تا تمام بدهی انگلیس را که به پوند مربوط است خود به عهده بگیرند.

این اظهارات سالموند در پاسخ به اظهارات وزیر اقتصاد انگلیس، جرج آزبورن، در عدم موافقت این کشور برای داشتن پول واحد با اسکاتلند عنوان شده است که به اعتقاد مقامات اسکاتلند اظهارات آزبورن در مخالفت با جنبش استقلال این کشور از انگلیس بوده است.

بالغ بر 4 میلیون اسکاتلندی بالای 16 سال در 18 سپتامبر سال جاری به پای صندوق های رآی خواهند رفت تا مخالفت یا موافقت خود را با ادامه اتحاد 307 ساله این کشور با انگلستان اعلام کنند.

نخست وزیر اسکات');" onmouseout="tooltip.hide();" >دعوای اسکاتلند و انگلیس بر سر "پوند"

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com