خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 08:13  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   37

در حال بررسی :   8

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۹۶۷۱۳
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۱۲ مرداد ۹۴ ۱۲:۳۰
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۳۳
مردم ایران خودروی آلمانی می خواهند +نظر سنجی


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

مردم ایران خودروی آلمانی می خواهند +نظر سنجی

64 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی یک برنامه تلویزیونی، آلمان را به عنوان شریک تجاری مناسب برای خودروسازهای ایرانی انتخاب کردند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

دیروز نخستین نشست هم اندیشی دولت روحانی با احزاب با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در سالن پیامبر اعظم (ص) این وزارتخانه برگزار شد. در این نشست 50 حزب فعال حضور داشتند که بر اساس شاخص هایی همچون برگزاری منظم جلسات شورای مرکزی، برگزاری به موقع کنگره و داشتن ترکیب مشخص از بین احزاب و تشکل های کشور انتخاب شده بودند.

هدف از برگزاری این نشست نیز تبادل نظر، هم اندیشی و شناسایی موانع پیش روی فعالیت احزاب اعلام شد. در این نشست علاوه بر نمایندگان احزاب  سید کاظم میرولد، قائم مقام وزیر کشور در امور سیاسی و محمدعلی پورموسوی، مدیرکل سیاسی وزارت کشور و دبیرکمیسیون ماده 10 احزاب نیز حضور یافتند.

در همین راستا «تابناک» با تعدادی از مسولان احزاب و تشکل ها که دراین نشست حضور داشتند گوی کوتاهی انجام داده است.
در این بخش گفت و گوی «تابناک» با «غلامحسین کرباسچی» دبیرکل حزب «کارگزاران سازندگی» و «عبدالحسین روح الامینی» دبیرکل حزب «توسعه و عدالت» را می خوانید.

کرباسچی در ارزیابی جلسه احزاب در وزارت کشور بیان داشت، این جلسه شروع خوبی بود و اگر همین روند ادامه و تداوم داشته باشد و حرف هایی که زده می شود، عمل شود؛ جای امیدواری است.

همچنین دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی در ارتبا ط با دعوت از همه احزاب و ملاک انتخاب آنها توسط وزارت کشور گفت: قرار بوده است که از احزابی که با مشکلات دادگاهی مواجه نیستند، دعوت شوند. اما اینکه  چرا از احزابی مانند حزب مشارکت و مجاهدین انقلاب اسلامی  دعوت نکرده بودند؛ باید از خود وزارت کشور پرسید.

او در مورد اینکه آیا، روند برخورد با احزاب  روند قانونی وجود دارد یا مورد ');" onmouseout="tooltip.hide();" >وزارت کشور فعالیت خانه احزاب را تعلیق کرده بود ولی وزیر کشور قول داد...

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com