خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 07:46  به وقت تهران  مصادف با : 23, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   49

در حال بررسی :   12

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۹۶۷۷۷
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۱۲ مرداد ۹۴ ۱۸:۰۶
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۶۴
تعمیر تلفن همراه 3.2میلیون تومان برای صاحبش آب خورد


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

تعمیر تلفن همراه 3.2میلیون تومان برای صاحبش آب خورد

شاگرد مغازه نیز از این فرصت به وجود آمده سوءاستفاده کرده و در نخستین اقدام با مراجعه به عابربانک رمز دوم حساب شاکی را فعال و به صورت اینترنتی از حساب وی به صورت غیرمجاز برداشت می‌کند

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

اتحادیه اروپا اعلام کرد که به دلیل مواضع روسیه در قبال بحران اوکراین روابط خود با مسکو را مورد بازنگری قرار می دهد.

به گزارش تسنیم به نقل از شبکه المیادین، اتحادیه اروپا در پی بحران اوکراین تهدید کرد که به دلیل مواضع روسیه در قبال تحولات اوکراین و دخالت نظامی این کشور در شبه جزیره کریمه در روابط خود با روسیه تجدید نظر خواهد کرد.

کاترین اشتون مسؤول سیاست خارجه اتحادیه اروپا نیز ضمن محکوم کردن تحرکات نظامی روسیه در کریمه از این کشور خواست تا نیروهای خود را فورا به پایگاه‌های‌شان بازگرداند.

وی در ادامه افزود: "ما قویا معتقد هستیم که برای بحران کنونی باید یک راه‌حل صلح‌آمیز بر اساس قوانین بین‌المللی تدوین گردد."

مسؤول سیاست خارجه اتحادیه اروپا از روسیه خواست تا نیروهای خود را فورا به پایگاه‌هایی که قبلا اسکان داشتند عقب بکشند.

اشتون در ادامه اعلام کرد که فردا (سه‌شنبه) با سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه، دیدار خواهد کرد و پس از آن به کیف، پایتخت اوکراین، سفر خواهد کرد.');" onmouseout="tooltip.hide();" >تهدید اتحادیه اروپا به بازنگری در روابط خود با روسیه

هم‌چنین محافظان شخصی نصرالله حدود 20 تن و از بهترین و خبره‌ترین محافظان هستند که تحت نظارت "ابو علی جواد"، داماد سید حسن نصرالله و محافظ اول وی فعالیت می‌کنند.

برخی محافظان دیگر شامل 130 تن از نیروهای امنیت داخلی هستند که زمانی که نصرالله در میان مردم حضور می‌یابد وظیفه حفاظت از وی را بر عهده دارند.

هم‌چنین به گزارش روزنامه کویتی "السیاسة"، سید حسن نصرالله از مکان سری خود در ضاحیه جنوبی بیروت به مکان دیگری منتقل شده و تدابیر امنیتی شدیدی جهت محافظت از وی اتخاذ شده است.

به گزارش روزنامه معاریو آخرین باری که نصرالله در میان مردم حضور یافت در سال 2008 و در زمان آزادی "سمیر القنطار" یکی از اسیران لبنانی در زندان‌های اسرائیل بود که بر اساس توافقنامه تبادل اسرا آزاد شد و در آن زمان نصرالله تحت حفاظت شدید بود.

هم‌چنین تصاویری که از لحظه حضور نصرالله در محافل عمومی منتشر شده، نشان می‌دهد که دبیرکل حزب‌الله لبنان پیش از جنگ دوم لبنان با یک یا دو محافظ در میان مردم حضور می‌یافت اما پس از جنگ تعداد محافظان افزایش یافته و در دوره اخیر برخی محافظان وی از سلاح آشکار استفاده می‌کنند.

به گزارش معاریو حزب‌الله در هر مراسمی، تدابیر امنیتی آشکار یا مخفیانه‌ای را با استفاده از استقرار موانع و ممانعت از رسید');" onmouseout="tooltip.hide();" >تلاش‌های ناکام برای ترور سیدحسن نصرالله

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com