خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 21:06  به وقت تهران  مصادف با : 22, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   20

در حال بررسی :   8

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۲۹۶۷۷۷
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۱۲ مرداد ۹۴ ۱۸:۰۶
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۵۸
تعمیر تلفن همراه 3.2میلیون تومان برای صاحبش آب خورد


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

تعمیر تلفن همراه 3.2میلیون تومان برای صاحبش آب خورد

شاگرد مغازه نیز از این فرصت به وجود آمده سوءاستفاده کرده و در نخستین اقدام با مراجعه به عابربانک رمز دوم حساب شاکی را فعال و به صورت اینترنتی از حساب وی به صورت غیرمجاز برداشت می‌کند

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه با اشاره به نقش ارزنده ایران در تحولات منطقه‌ای به ویژه سوریه درخواست کرد که جمهوری اسلامی به سازمان ملل برای حل سیاسی بحران سوریه مساعدت کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در جلسه دو ساعته اخضر ابراهیمی نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه با علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی آخرین تحولات سوریه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شمخانی در این دیدار با اشاره به ضرورت محور قرار گرفتن خواست مردم سوریه در طراحی فرآیند سیاسی و همچنین استفاده هوشمندانه از ظرفیت کشورهای تأثیرگذار در شکل دهی صلح و امنیت پایدار در این کشور، نسبت به تأثیرپذیری سازمان ملل از برخی کشورهای ضد ثبات ابراز نگرانی کرد و اظهار داشت:‌ موضع اصولی جمهوری اسلامی ایران که همواره بر آن تأکید شده است،‌ حمایت و همکاری فعال با برنامه‌های معطوف به پایان خونریزی و تحقق خواست و اراده مردم سوریه است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با تأکید بر لزوم پیگیری منافع مردم سوریه و حفظ بی‌طرفی توسط سازمان ملل گفت: از اینکه برخی کشورها از تحقق دموکراسی و انتخاب مردم ابراز نگرانی می‌کنند تعجب می‌کنیم.

شمخانی با انتقاد دوگانه برخی قدرت‌ها در قبال تروریسم، ضرورت عدم مداخله کشورهای خارجی برای تغییر نماینده صحنه سوریه در راستای منافع خود به جای منافع مردم سوریه را مورد تأکید قرار داد.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با محکوم کردن تداوم ارسال سلاح برای گروه‌های تروریستی مستقر در سوریه خواستار برخورد شورای امنیت با این اقدامات ضد امنیت بین‌الملل شد و افزود: سازمان ملل بر اساس خواست جامعه جهانی باید موضوع تأمین غذا و دارو برای مردم رنج دیده سوریه را پیگیری کند.

اخضر ابراهیمی نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه ب');" onmouseout="tooltip.hide();" >درخواست کمک اخضر ابراهیمی از ایران
مسئول روابط‌ عمومی کل سپاه، انتشار برخی اخبار مبنی بر اقدام این نهاد در راه‌اندازی شبکه رادیو-تلویزیونی خصوصی موسوم به شبکه «عصر» را تکذیب کرد.

به گزارش روابط‌عمومی کل سپاه، در پی انتشار خبری در برخی سایت‌ها مبنی بر اقدام سپاه در راه‌اندازی شبکه رادیو-تلویزیونی خصوصی، موسوم به شبکه «عصر»، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف با تکذیب این خبر، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هیچگاه درصدد راه‌اندازی رادیو-تلویزیون خصوصی نبوده و شبکه «عصر» نیز از شبکه‌های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است که در کنار ظرفیت‌سازی‌های دیگر رسانه ملی برای پاسخ به نیازهای مخاطبین پیش‌بینی شده است.

سردار شریف خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای وظایف ذاتی خود از بسیاری از مؤسسات و سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه مسائل فرهنگی و اجتماعی به صورت موردی حمایت به عمل آورده است که سازمان فرهنگی و هنری و رسانه‌ای اوج بعنوان یکی از سازمان‌های مردم‌نهاد نیز در برخی فعالیت‌ها از چنین حمایت‌هایی برخوردار بوده است.

مسئول روابط‌عمومی کل سپاه با تأکید بر اینکه شبکه عصر با تصمیم سازمان صدا و سیما و به منظور تقویت و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی و فرهنگ دفاع مقدس پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: این شبکه مانند شبکه‌های دیگر رسانه ملی فعالیت کرده و سازمان مردم‌نهاد اوج در چارچوب قراردادی با سازمان صدا و سیما تنها در تأمین و تولید بخشی از نیازمندی‌ها، شبکه «عصر» را کمک خواهد کرد.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >توضیحات سپاه درباره شبکه "عصر"

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com