خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 04:30  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   30

در حال بررسی :   18

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۰۱۷۹۱
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۲۲ شهريور ۹۴ ۱۱:۳۵
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۳۸
محمدرضا گلزار و مهناز افشار در یک قاب+ عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

محمدرضا گلزار و مهناز افشار در یک قاب+ عکس

محمدرضا گلزار و مهناز افشار در یک قاب

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

آنجلینا جولی، بازیگر آمریکایی از جامعه بین‌المللی خواست برای پایان بخشیدن به بحران سوریه قوی‌تر عمل کنند. او به‌ویژه به وضعیت اسف‌بار کودکان سوری اشاره کرد و خواستار پایان رنج‌هایی شد که بر آنها تحمیل شده است.

به گزارش ایسنا آنجلینا جولی، سفیر ویژه کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان (آنکر) با اشاره به رنجی که به‌ویژه کودکان سوری ‌با آن روبرو هستند جامعه بین‌المللی را برای پایان دادن به بحران سوریه به یاری طلبید.

وی با صدور بیانیه‌ای در ژنو گفت: «من شما را فرا می‌خوانم، مشترکا عمل کنید و نگذارید مردم سوریه یک سال دیگر با رنجی غیر قابل تحمل روبرو باشند.»

سفیر ویژه کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان ادامه داد: «از شما خواهش می‌کنم، تصور کنید که بچه‌های خود شما باید وحشت حاکم بر سوریه را متحمل شوند.»

آنجلینا جولی گفت: «به بچه‌هایی فکر کنید که نه تنها آواره بلکه یتیم هستند. به بچه‌هایی که بدنشان از اصابت بمب‌ها پاره‌پاره شده یا به صدهاهزار نفری که در این لحظه گرسنه‌اند فکر کنید.»

بازیگر آمریکایی از اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد خواست، برای اجرای قطعنامه ۲۱۳۹ تلاش کنند؛ قطعنامه‌ای که خواستار فراهم آمدن زمینه دسترسی آزادانه امدادگران به مناطق محصور سوریه شده است. او تأکید کرد، به علاوه جامعه بین‌المللی باید گفت‌وگوهای صلح سوریه را به جریان بیاندازد.

به گزارش دویچه وله، کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان می‌گوید، در طول سه سالی که از شروع اعتراضات ضد دولتی و درگیری‌های سوریه می‌گذرد ۹ میلیون سوری آواره خارج از کشور یا مناطقی در داخل ');" onmouseout="tooltip.hide();" >آنجلینا جولی: رنج در سوریه را پایان دهید

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com