خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 04:30  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   43

در حال بررسی :   9

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۰۸۷۲۵
زمان دریافت خبر:  پنجشنبه ۱۴ آبان ۹۴ ۱۱:۳۳
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  هنری
بازدید:  ۳۴
ماجرای سوختن یک جوان در شعله های آتش پراید


خبر نگار فارسی >> خبر >> هنری

ماجرای سوختن یک جوان در شعله های آتش پراید

دو مرد جوان وقتی به حالت قهر از همسرانشان خانه را ترک کرده و تصمیم گرفتند در خودرو بخوابند، نمی‌دانستند چه سرنوشت شومی در انتظارشان است.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

رییس هیات کارشناسی ایران با اعلام پایان مذاکرات کارشناسی ایران و 1+5 درباره گام نهایی پس از سه روز در وین این گفت‌وگوها را ان و 1+5 را "مفید" خواند و گفت: دو طرف در مذاکرات جدی بودند.

حمید بعیدی‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا درباره محتوای مذاکرات تصریح کرد: در این سه روز درباره مسایل مختلف هسته‌ای از جمله غنی‌سازی، راکتور تحقیقاتی اراک و همکاری‌های هسته‌ای بحث شد.

بعیدی‌نژاد از بیان جزییات گفت‌وگو و نتایج به دست آمده خودداری کرد و گفت: در این مرحله نمی‌توان به جزییات مباحث طرح شده اشاره کرد. هیات‌های کارشناسی نتایج را به معاونان وزیران خارجه برای بررسی ارایه می‌کنند.

وی هم‌چنین تاکید کرد که نشست کارشناسی دیگری تا قبل از مذاکرات بعدی ایران و 1+5 در سطح معاونان وزیران خارجه به سرپرستی کاترین اشتون و محمد‌جواد ظریف برگزار نخواهد شد.

این عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان هم‌چنین گفت: گفت‌وگوها در سه روز و پنج دور از روز چهارشنبه تا جمعه انجام شد.

به گزارش ایسنا، بر اساس توافق ظریف و اشتون در اولین دور از گفت‌وگوهای هسته‌ای درباره گام نهایی توافق ژنو که 29 بهمن تا اول اسفند در وین برگزار شد.

حمید بعیدی‌نژاد، مدیرکل سیاسی وزارت خارجه و عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان ریاست تیم کارشناسی هیات ایرانی را بر عهده دارد. هم‌چنین سه تن از کارشناسان فنی سازمان انرژی اتمی در این دور از مذاکرات کارشناسی هیات را همراهی می‌کنند.

استفان کلمنت دستیار ارشد کاترین اشتون نیز از سوی نماینده اتحادیه اروپا در این مذاکرات حضور دارد. نمایندگان و کارشناسان دیگر کشورهای گروه 1+5 نیز جداگانه در این گفت‌وگوها شرکت کرده‌اند.

در ادامه سلسله گفت و گوهای نوروزی روزنامه‌ها، یکی از نزدیکان احمدی‌نژاد به تمایزهای ساختار حقوقی و حقیقی کشور و برنامه‌های رئیس جمهور پیشین در این باره پرداخته است. مذاکرات هسته‌ای، بازگشت جاسبی به دانشگاه آزاد و بررسی حقوق کارگران دیگر مطالب مهم روزنامه‌های امروز است.


احمدی‌نژاد قصد داشت ساختار کشور را از دست چه کسی خارج کند؟

عبدالرضا داوري در گفت‌و‌گو با تهران‌امروز که با عنوان «احمدي‌نژاد برنامه‌اي براي انتخابات ندارد» منتشر شده است، به دفاع از رئیس جمهور سابق و عملکرد وی پرداخته است. تهران امروز در این باره نوشته: دولت يازدهم و همفكرانش مي‌گويند كشور طي هشت سال گذشته در حوزه‌هاي بسياري عقبگرد داشته است. با اين حال محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهور گذشته و نزديكانش چندان در مقام دفاع از عملكرد خود برنيامده و سكوت نسبی را ترجيح داده‌اند. عبدالرضا داوري يكي از همفكران جريان احمدي‌نژاد است كه هرچند طي سال‌هاي گذشته در جايگاه‌هاي مختلف مديريتي حضور داشت،‌اما بيشتر به‌عنوان يكی از تئوريسين‌های جريان احمدي‌نژاد مطرح است. برای بررسی بیشتر دیدگاه‌های فعلی طرفداران احمدی‌نژاد سراغ داوری رفتیم و از او خواستیم به تشریح اوضاع فعلی عرصه سیاسی ایران بپردازد. او از زاویه یکی از طرفداران احمدی‌نژاد برخی دیدگاه‌ها را مطرح کرد که ممکن است لزوما مورد تایید روزنامه نباشد. اما با ا');" onmouseout="tooltip.hide();" >احمدی‌نژاد قصد داشت ساختار کشور را از دست چه کسی خارج کند؟


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com