خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 08:21  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   36

در حال بررسی :   13

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۱۰۸۶۲
زمان دریافت خبر:  شنبه ۳۰ آبان ۹۴ ۱۲:۳۶
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۳۶
پزشکی باعث قتل نوزاد هنگام تولد شد


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

پزشکی باعث قتل نوزاد هنگام تولد شد

پزشک و پرستاری که به دلیل عجله درتولد نوزاد منجر به قتل او شدند، دستگیر شدند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

مراجع عظام و علمای حوزه علمیه، امروز در بیانات و جلسات درس خارج ازفقه خود، به بیان مسائل مهم روز دنیا مانند رهبران کفار و انحرافات ایجاد شده توسط آنان و ضرورت جلوگیری از انتشار مطالب نامناسب در رسانه ها پرداختند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، مراجع عظام و علمای حوزه علمیه، امروز در بیانات و جلسات درس خارج ازفقه خود که در مسجد اعظم حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد، به بیان مسائل مهمی پرداختند.

**آیت الله جوادی آملی: اختیار از انسان است که چه مسیری برای زندگی انتخاب کند

آیت الله عبدالله جوادی آملی ظهر امروز در جلسه تفسیر قرآن خود، با اشاره به اینکه نوغ خلقت انسان به آزادی اوست، اظهار کرد:‌‌ خداوند انسان را آزاد آفریده است و از سوی دیگر راه درست و اشتباه را به او نشان داده است و اختیار از انسان است که کدام مسیر را انتخاب کند.

وی با اشاره به عدم تفاوت زن و مرد افزود: همان طور که در آیه سوره احزاب مطرح شده است، هیچگونه فرقی میان زن و مرد نیست.

آیت الله جوادی آملی افزود: برخی از زن‌ها به خانواده خود در روز قیامت ملحق می‌شوند و این در حالی است که کافران‌‌ همان ظالمان هستند و کمال ظلم در کفر مردم است و کسانی هم که در این گروه هستند دچار عذاب الهی می‌شوند و عذاب بیشتری را متحمل می‌شوند.

رهبران کفار عذاب خواهند دید

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به رهبران کفار عنوان کرد: رهبران کفار علاوه بر عذابی که در روز قیامت نصیبشان می‌شود، عذاب افرادی را که به گمراهی کشاندند، نیز تحمل می‌کنند و در این بین  مردم کافر نیز عذابی را به خاطر به قدرت رساندن رهبر کفار تحمل می‌کنند.

آیت الله جوادی آملی با اشاره به اینکه خداوند به مردم راه برگشت به سوی خود را می‌دهد اظهار کرد: خداوند به مردم اجازه توبه و بازگشت به سوی خود را می‌دهد ');" onmouseout="tooltip.hide();" >تاکید مراجع تقلید بر حفظ خطوط قرمز

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com