خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 09:27  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   55

در حال بررسی :   7

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۱۱۳۱۴
زمان دریافت خبر:  سه شنبه ۳ آذر ۹۴ ۱۵:۴۵
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۹۵
محل اقامت پوتین و همراهانش در تهران +تصاویر


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

محل اقامت پوتین و همراهانش در تهران +تصاویر

سومین اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز در حالی در تهران آغاز بکار کرد که بحث اقامت و اسکان وزرا و دیپلمات های کشورهای شرکت کننده یکی از مهمترین ارکان برگزاری و تشریفات این اجلاس به شمار می رود.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

رئیس‌جمهور گفت: مردم ایران بدانند که حقوق ملت ما محفوط خواهد ماند و دولت قدمی نسبت به حراست و حفاظت از حقوق ملت ایران عقب‌نشینی نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، حسن روحانی رئیس‌جمهور پیش از ظهر امروز با ورود به استان هرمزگان در جمع مردم بندرعباس اظهار داشت: استان هرمزگان یکی از استان‌های مهم و استراتژیک برای ایران عزیز ماست. استانی با سابقه تاریخی و مبارزاتی علیه استعمارگران و مداخله‌گران.

دولت آماده عمل به سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی است

رئیس‌جمهور تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران در شرایطی است که همه باید خودمان را برای یک تحول بزرگ در مسائل اقتصادی، سیاسی ،فرهنگی و سیاست خارجی آماده کنیم؛سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شد و دولت کاملا خود را آماده کرده تا به این سیاست‌ها جامه علم بپوشاند.

وی با تأکید بر اینکه در این سیاست‌ها، اقتصاد ما بر مبنای علم و فناوری خواهد بود، یادآور شد:  طبق این سیاست باید مسیر صادرات برای کالاهای ایرانی تسهیل شود و فرآورده‌های نفتی، پالایشگاهی، پتروشیمی و صنعت توسعه یابد. همچنین مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی ما برای فعالیت بیشتر اقتصادی و صادرات خود را آماده کنند تا  بتوانیم برای حل مشکل بیکاری و همچنین مسئله آماده‌سازی اشتغال برای مردم به ویژه جوانان خود را آماده کنیم.

روحانی با بیان اینکه شرایط امروز ما، شرایطی است که همه بازرگانان جهان و سرمایه‌گذاران مسیر ایران را اتخاذ کرده‌اند، یادآور شد: روزانه می‌بینید که چه مقدار سرمایه‌گذاران خارجی، ایرانیان خارج از کشور و کارآفرینان داخلی خود را برای سرمایه‌گذاری آماده می‌کنند.

باید زنجیرهای ظالمانه تحریم‌ها را پاره کنیم

رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه ما باید زنجیرهای ');" onmouseout="tooltip.hide();" >روحانی: یارانه نقدی هیچ نیازمندی قطع نمی‌شود

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com