خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 10:45  به وقت تهران  مصادف با : 23, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   39

در حال بررسی :   14

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۱۶۳۵۷
زمان دریافت خبر:  سه شنبه ۱۵ دی ۹۴ ۱۵:۰۸
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۵۲
آخرین خبر از جناب خان و خندوانه+عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

آخرین خبر از جناب خان و خندوانه+عکس

محمد بحرانی صداپیشه جناب خان در صفحه اینستاگرامش خبرهایی از جناب خان و خندوانه داد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: ایران توانایی جذب سالانه 20 میلیون گردشگر سلامت و جذب 18 میلیون دلار را از این محل دارد.

به گزارش فارس، علیرضا زالی، رئیس سازمان نظام پزشکی در مراسم افتتاح نخستین هتل بیمارستان کشور گفت: توریسم درمانی یکی از منابع درآمدی برای بخش سلامت است و ایران توانایی و شایستگی این را دارد که پیشقراول خدمات توریسم درمانی در منطقه باشد و کشور ما در کنار تنوع اقلیمی و آب و هوایی که برای گردشگران دارد به علت کیفیت بالای خدمات پزشکی می تواند یکی از قطبهای توریسم درمانی باشد.

زالی ادامه داد: درآمد حاصل از توریست درمانی 3 برابر توریسم معمولی است. باید تلاش کنیم که تا سال 1404 حدود 20 میلیون گردشگر سلامت جذب کنیم و سالانه 18 میلیون دلار از این محل ثروت وارد کشور کنیم اما هم اکنون سالانه حدود 400 تا 500 هزار توریست درمانی وارد کشور می شود که باید افزایش یابد.

رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: برای رسیدن به این هدف باید در کنار ارتقای کیفیت خدمات درمانی خدمات اقامتی نیز برای گردشگران سلامت در کشور فراهم شود و ایجاد مراکزی مانند این هتل بیمارستان می تواند زمینه گسترش این خدمات را فراهم کند.

هتل بیمارستان گاندی در 32 هزار مترمربع در 17 طبقه بیمارستانی و 21 طبقه هتل احداث شده و دارای 100 تخت بستری، 40 تخت بخش‌های ویژه، 17 اتاق عمل و 90 سوئیت اقامتی برای اسکان بیماران یا همراهان آنها است.

');" onmouseout="tooltip.hide();" >توان ایران در جذب گردشگر سلامت
اتفاق نظر شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره افزایش بازرسی‌ها از ایران، ادامه فضاسازی رژیم اسرائیل علیه ایران، ادعای مقامات آمریکایی درباره میزان فروش نفت ایران، بازتاب سخنان ظریف درباره سوریه و نظر دبیرکل سابق سازمان ملل درباره نقش منطقه ایران، از جمله مهم‌ترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.
تصمیم آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای افزایش بازرسی از ایران

به گزارش «تابناک»، نشست روز گذشته شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره ایران، مهم‌ترین موضوع مربوط به ایران است که امروز مورد توجه مطبوعات جهانی قرار گرفته است.

روزنامه «شانگهای دیلی» با انتشار مطلبی در این زمینه‌ می‌نویسد، شورای حکام وعده داده که از اقدامات آژانس در زمینه افزایش بازرسی‌ها از برنامه هسته‌ای ایران، حمایت جدی کند.
به گفته یوکیا آمانو، مدیرکل آژانس، برخی دولت‌های عضو شورا نیز وعده داده‌اند، ۵. ۵ میلیون یورو بودجه اضافی که این نهاد برای بازرسی بیشتر از ایران نیاز دارد، تأمین کنند. آمانو این امر را ‌تحولی مهم و دلگرم کننده پس از چندین ');" onmouseout="tooltip.hide();" >تصمیم آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای افزایش بازرسی از ایران

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com