خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 17:32  به وقت تهران  مصادف با : 16, 8, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   39

در حال بررسی :   9

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۲۵۷۴۲
زمان دریافت خبر:  شنبه ۱۴ فروردين ۹۵ ۱۱:۱۱
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۳۰
خودروی شاسی بلند پلیس نیروی انتظامی +عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

خودروی شاسی بلند پلیس نیروی انتظامی +عکس

عکسی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد ماشین گشت پلیس نیروی انتظامی به سانتافه مجهز شده است

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


بر پایه این قرارداد ساخت چهار ناوچه به کنسرن Koc واگذار شده است. صدای منتسب به اردوغان در مکالمه تلفنی آپریل سال ۲۰۱۳ میلادی از رئیس‌ دفتر صنایع کشتی‌سازی ترکیه می‌پرسد که آیا در این زمینه کاری کرده است.

کالکاوان پاسخ می‌دهد که او در مزایده شرکت نداشته است. اردوغان پاسخ می‌دهد که می‌داند و خواستار آن می‌شود که او در نامه‌ی کتبی به مزایده این قرارداد اعتراض کند و خواستار بررسی مجدد اعطای قرارداد شود. او می‌گوید: «بنویس ما با وجود این‌که خواستار شرکت در مزایده بودیم، دعوت‌نشدیم. این بی‌عدالتی در رقابت است. فهمیدی؟»

کالکاوان پاسخ می‌دهد که متوجه شده است. او در عین‌حال تلاش می‌کند برای نخست‌وزیر توضیح دهد که اشتباه از او بوده چون برای شرکت در مزایده درخواست شفاهی فرستاده و نه کتبی و در نتیجه به‌طور رسمی هیچ رقابتی درکار نبوده است.

با این‌حال صدای منتسب به اردوغان که تحریک شده تأکید می‌کند که او باید شکایت کند و کپی شکایت خود را به نهادهای مختلف از جمله دفتر او بفرستد.


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com