خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 07:41  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   20

در حال بررسی :   16

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۲۶۰۰۵
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۱۶ فروردين ۹۵ ۱۳:۵۷
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  جهان
بازدید:  ۲۹
دستگیری محمدرضا حسینیان مجری مشهور تلویزیون بخاطر معرفی بازیگران به شبکه جم


خبر نگار فارسی >> خبر >> جهان

دستگیری محمدرضا حسینیان مجری مشهور تلویزیون بخاطر معرفی بازیگران به شبکه جم

خبرهای مختلفی درباره دستگیری محمدرضا حسینیان مجری کشورمان منتشر می شود که حکایت از این دارد محمدرضا حسینیان عامل جذب هنرمندان به شبکه جم شده است!

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت، وزارت بهداشت مصمم است که نرخ هتلینگ بیمارستان ها و ویزیت پزشکان را از محل اعتبارات سازمان های بیمه گر واقعی کند و این امر از اولویت های وزارت بهداشت در سال 93 است.

«محمد حاجی آقاجانی» روز چهارشنبه در نشست خبری در خبرگزاری نسیم، افزود: واقعی شدن نرخ های پزشکی، مورد توافق وزارت بهداشت و رفاه قرار گرفته اما اینکه چه مقدار از واقعی شدن قیمت ها در سال آینده قابل اجرا باشد بستگی به بودجه تصویبی و هدفمندی یارانه ها دارد.

وی ادامه داد: اگر صرفا منابع سلامت از بودجه 93 باشد، این امر محقق نمی شود اما اگر قانون همدفمندی یارانه ها به کمک نظام بهداشت و درمان کشور بیاید قیمت ها واقعی خواهد شد.

معاون درمان وزیر بهداشت گفت: وزارت بهداشت بسته های خدمتی متعددی را طراحی کرده و در اختیار هیات دولت قرار خواهد داد تا با اجرای قانون هدفمندی یارانه ها در سال آینده این بسته های خدمتی نیز اجرا شود.

 

** دستاوردهای نظام سلامت پس از انقلاب اسلامی

معاون وزیر بهداشت سپس به تشریح سه دستاورد نظام سلامت پس از انقلاب اسلامی شامل توسعه آموزش پزشکی، توسعه شبکه بهداشتی و توسعه خدمات درمانی پرداخت و گفت: پس از دوران انقلاب، رشته های مختلف پزشکی از جمله دندانپزشکی و پرستاری و دیگر رشته های بالینی و پایه توسعه چشمگیری یافت.

حاجی آقاجانی افزود: شبکه بهداشتی نیز در اقصی نقاط کشور، بویژه روستاها توسعه یافته و شاخص های بهداشتی و امید به زندگی در کشور را افزایش داده است.

وی ادامه داد: توسعه خدمات درمانی عمو');" onmouseout="tooltip.hide();" >نرخ ویزیت و هتلینگ واقعی می‌شود

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com