خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 08:00  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   24

در حال بررسی :   7

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۲۶۱۴۷
زمان دریافت خبر:  سه شنبه ۱۷ فروردين ۹۵ ۱۷:۵۰
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۴۷
ژست اجرای احسان علیخانی+عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

ژست اجرای احسان علیخانی+عکس

احسان علیخانی در صفحه اینستاگرام خودبا انتشار عکس دوران کودکی اش را منتشر کرد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


عباسعلی منصوری آرانی رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم با اشاره به سفر هیئت پارلمانی انگلیس به تهران، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، "جک استراو" فردا سه‌شنبه 17 دی در رأس هیئت پارلمانی انگلیس وارد تهران می‌شود.

وی افزود: قرار است "استراو" و هیئت پارلمانی انگلیس اقامت 3 روزه‌ای در تهران داشته و در این مدت دیدارهایی با مقامات پارلمانی کشورمان خواهند داشت. البته هنوز جزئیات دقیق برنامه‌های این هیئت پارلمانی مشخص نیست که تا عصر امروز مشخص می‌شود.

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در ادامه اظهارداشت: اولین برنامه "استراو" و هیئت پارلمانی انگلیس پس از ورود به تهران، دیدار با اعضای گروه دوستی پارلمانی ایران و انگیس است که برنامه‌های بعدی، امروز نهایی و مشخص می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، منصوری آرانی پیش از این در گفت‌وگویی با خبرنگار تسنیم گفته بود که با توجه به اینکه طرف انگلیسی ما در تعطیلات کریسمس و آغاز سال نوی میلادی قرار دارد، بنابراین منتظریم تا این تعطیلات پایان یافته و پس از آن، جزئیات برنامه‌های سفر هیئت پارلمانی انگیس به تهران را نهایی و جمع‌بندی کنیم.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >"استراو" فردا به تهران می‌آید

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com