خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 11:05  به وقت تهران  مصادف با : 23, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   39

در حال بررسی :   16

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۲۸۷۶۷
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۸ ارديبهشت ۹۵ ۱۲:۱۵
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۴۳
عکس رسوا کننده از پسر پادشاه عربستان!


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

عکس رسوا کننده از پسر پادشاه عربستان!

فعال سرشناس عربستانی در پاسخ به ادعاهای محمد بن سلمان جانشین ولیعهد و فرزند پادشاه سعودی در چشم انداز این کشور در سال 2030، عکسهایی را منتشر کرد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

تولید کننده برتر سال 90 امسال محصولاتش شماره گذاری نمی شود. شرکتی که دو سال پیش به بیش از هفت کشور خارجی محصولات ایرانی صادر و ارز به کشور می آورد ، امسال فقط پنج اتوبوس به اتیوپی صادر کرده است ! قطب صنعت استان سمنان امروز با مانعی مواجه شده که بیش از تحریم های خارجی پیامد منفی داشته است و این پیام را نه مسولان و پلیس راهور ؛ بلکه خانواده هایی درک می کنند که نام نان آورشان در فهرست تعدیل نیروی انسانی قرار گرفته است.    

به گزارش اعتدال، در ایران گویا این مفهوم که «تولید محکوم به فناست» نهادینه شده و همه باور کرده اند که هرکس به ایجاد اشتغال برای جوانان ایرانی و ارزآوری برای کشور می اندیشد خیالی باطل دارد . امروز این فرمول نانوشته را مالک شرکت عقاب افشان که یکی از پنج  سرمایه گذار برتر کشور در صنعت خودروهای سنگین است بهتر از هر کس باور می کند. کسی که در روزهای سخت تحریم فشارهای بین المللی را تحمل کرد امروز بخاطر برخی پافشاری ها و فشارهای خاص که برخی آن را سیاسی و تامین کننده منافع وارد کنندگان تعبیر می کنند جلای وطن را در سر می پروراند تا یکبار دیگر ثابت شود که ما توانایی بالایی در فراری دادن مغزها و سرمایه ها داریم !

در شهریور امسال یکی از نادر ترین تصادف های مربوط به وسایل حمل و نقل عمومی در ایران رخ داد. طبق آمار در هر یک میلیون تصادف خودرو های سنگین که در دنیا واقع می شود، تنها یک مورد می تواند به شدت تصادفی باشد که دو اتوبوس اسکانیا در ساعت 11 شب روز 18 شهریور در  بزرگراه قم ـ تهران آن را آفریدند .خبر درگذشت 44 نفر و زخمی شدن 43 نفر خیلی سریع در فضای رسانه ای داخل و خارج کشور منتشر شد. در اقدامی بی سابقه و خارج از عرف بین الملل در بررسی سوانحی این چنینی پلیس راهور  در گزارشی که بعدها نقیض آن اثبات شد اعلام کرد که هر دو اتوبوس اسکانیا به دلیل نقص در سیستم');" onmouseout="tooltip.hide();" >چوب‌هایی لای چرخ اسکانیا!

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com