خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 20:21  به وقت تهران  مصادف با : 23, 8, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   37

در حال بررسی :   13

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۳۳۳۷۷
زمان دریافت خبر:  پنجشنبه ۱۳ خرداد ۹۵ ۱۱:۰۶
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۴۴
یک ایرانی سرمربی قهرمان قطر شد+عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

یک ایرانی سرمربی قهرمان قطر شد+عکس

مربی ایرانی هدایت تیم فوتسال السد قطر را بر عهده گرفت.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

همزمان با تاکید قطر بر اینکه تسلیم فشارهای عربستان، امارات و بحرین برای تغییر سیاستهای خارجی خود نخواهد شد، برخی منابع از تلاش این سه کشور برای تحریم هوایی دوحه خبر دادند.

به گزارش مهر، عربستان، امارات و بحرین روز چهارشنبه در اقدامی هماهنگ، سفیران خود را از دوحه در اعتراض به آنچه سیاستهای مداخله جویانه قطر در امور خود توصیف کردند، فراخواندند.

این سه کشور اعلام کرده بودند که دوحه به توافقنامه ای که بر عدم دخالت در امور داخلی کشورهای عضو تصریح می کند، پایبند نبوده است.

روزنامه های قطر، این اقدام عربستان، امارات و بحرین را بی سابقه توصیف کرده اند.

حکومت قطر در واکنش به اقدام سه کشور دیگر عضو شورای همکاری خلیج فارس، تنها به ابراز تاسف و شگفتی بسنده و اعلام کرد دوحه هرگز دست به مقابله به مثل نخواهد زد، زیرا به امنیت تمام کشورهای عضو شورای همکاری پایبند خواهد بود.

یک منبع نزدیک به حکومت قطر گفته است قطر هرگز سیاستهای خارجی خود را صرف نظر از فشارها تغییر نخواهد داد.

بر اساس گزارش روزنامه الرایه، این منبع تاکید کرده است قطر هرگز از میزبانی اعضای اخوان المسلمین از جمله شیخ یوسف القرضاوی دست نخواهد کشید.

یک منبع در وزارت خارجه قطر گفته است این حق هر کشور دارای حاکمیت است که سیاستهای خارجی خاص خود را داشته باشد.

این منبع افزود هیچ اختلافاتی میان قطر و دیگر کشورهای عضو شورای همکاری در خصوص مسائل منطقه وجود ندارد و اختلافات بیشتر مربوط به سیاست خارجی(از جمله در خصوص سوریه و مصر) است.

این در حالی است که مصر به صراحت از اقدام سه کشور عربستان، امارات و بحرین در فراخواندن سفیرانشان از قطر حمایت کرده است.

دولت مصر با بیان اینکه از اقدامات دولت قطر ع');" onmouseout="tooltip.hide();" >تشدید اختلافات اعضای شورای همکاری
رسانه های خبری روسیه از احتمال ترور ˈادوارد اسنودنˈ پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی آمریکا و بررسی این گزینه توسط سازمان های اطلاعاتی آمریکایی خبر دادند.

به گزارش ایرنا، رسانه های روسیه از جمله رادیو دولتی صدای روسیه روز سه شنبه در گزارش های خود اعلام کردند که دولت آمریکا همچنان اسنودن را تهدید برای منافع ملی این کشور می داند.

در این گزارش ها یادآوری شده است: مقام های آمریکایی هیچ تضمینی نمی دهند که اسنودن از سوی این کشور تهدید جانی نشود.

به گزارش صدای روسیه، ˈجی کارنیˈ سخنگوی کاخ سفید دیروز در جمع خبرنگاران بر موضع آمریکا در مورد اسنودن که وی را فردی خائن به منافع ملی می داند، تاکید کرد.

در این گزارش آمده است: خبرگزاری آسوشیتدپرس هم دیروز اعلام کرد که دولت آمریکا راه حذف فیزیکی (ترور) یک تبعه آمریکایی در خارج از این کشور را جست و جو می کند.

به گزارش این خبرگزاری آمریکایی، مساله مربوط به جنگجویی از یک سازمان بین المللی است که برای حمله به اتباع آمریکا در خارج از این کشور برنامه ریزی می کند.

در گزارش رسانه روسی در باره گزارش آسوشیتدپرس اضافه شده است: نام این فرد و کشوری که وی در آن قرار دارد، اعلام نشده است اما سازمان سیا به دنبال وی است.

به گزارش صدای روسیه، ˈجیمز کلپرˈ رییس آژانس تجسسی ملی آمریکا به تازگی اعلام کرده است: ˈاسنودن بزرگترین ضربه را به سازمان های اطلاعاتی آمریکا در طول تاریخ فعالیت آنها وارد کرده است.

ˈاسنودن با توجه به تجربه سایر کارمندان افشاگر سازمان های اطلاعاتی آمریکا هیچ امیدی به رسیدگی عادلانه به پرونده خود در این کشور ندارد.ˈ

ادوارد اسنودن پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی آمریکا در ماه ژوئن سال گذشته به روسیه پناهنده شد و تاکنون اطلاعات بسیار گسترده ای از فعالیت های جاسوسی آمریکا علیه کشورهای مختلف جهان را ا');" onmouseout="tooltip.hide();" >آمریکا گزینه ترور اسنودن را بررسی می کند

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com