خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:33  به وقت تهران  مصادف با : 25, 7, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   44

در حال بررسی :   9

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۳۴۲۱۱
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۱۹ خرداد ۹۵ ۱۳:۱۴
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۳۲
سردار به سارا عبدالمالکی:دیدی گفتم قوی هستی دختر؟ +عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

سردار به سارا عبدالمالکی:دیدی گفتم قوی هستی دختر؟ +عکس

ستاره ی این روزهای تیم ملی فوتبال ایران سردار آزمون با ابراز خوشحالی برای سارا عبدالمالکی که بعد از سانحه شدیدی که برایش پیش امده بود حالا میتواند روی پای خودش بایستد نامه ای نوشت.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

نخست وزیر اسرائيل گفت: غنی سازی اورانیوم در ایران باید به صفر برسد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، بنیامین نتانیاهو در کنفرانس خبری مشترک با آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان که به اسرائیل سفر کرده است گفت: «درباره مسئله (هسته ای) ایران باید بگویم شاهد آن هستیم که ایران به هیچ وجه رفتار خودش را تغییر نداده است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادعا کرد: ایران همچنان به تلاش بی امان خود برای دستیابی به تسلیحات هسته ای ادامه می دهد. ایران در حال ساخت موشک های دوربرد بالستیک قاره پیما است.

نتانیاهو گفت:‌ به نظر من، اساسی ترین مسئله این است که هدف مشخص شود. هدف (مذاکرات) این است که از دستیابی ایران به توانایی ساخت و شلیک تسلیحات هسته ای جلوگیری شود. این سخن به معنای آن است که غنی سازی اورانیوم در ایران به صفر برسد و ایران هیچ سانتریفیوژی نداشته و هیچ پلوتونیومی نداشته باشد.  

صدراعظم آلمان هم گفت: باید به مذاکرات هسته ای با ایران ادامه داد گرچه این مسیر دشوار است.

آنگلا مرکل در کنفرانس خبری مشترک با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت:« ما در گفتگوهای خود درباره روند صلح خاورمیانه (اسرائیل و فلسطین) و مسئله هسته ای ایران صحبت کردیم.

وی با تکرار برخی ادعاهای نخست وزیر رژیم صهیونیستی در خصوص فعالیت های هسته ای ایران گفت: مذاکرات هسته ای با ایران در نهایت به نتیجه ای منجر می شود که هر دوی ما امیدوار هستیم و آن اینکه ایران ظرفیت هسته ای (ساخت تسلیحات هسته ای) نداشته باشد.

صدر اعظم آلمان در حالی از فعالیت های هسته ای ایران در بخش نظامی سخن می گوید که هیچ اشاره ای  به 200 کلاهک هسته ای رژیم صهیونیستی که تهدیدی برای منطقه غرب آسیا و جهان است، ‌ندارد.

جمهوری اسلامی همواره نه تنها بر صلح آمیز بودن فعالیت های هسته ای اش در چارچوب مقررات آژانس بین المللی انرژی هسته ای تاکید دارد');" onmouseout="tooltip.hide();" >نتانیاهو:‌ غنی‌سازی در ایران باید به صفر برسد

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com