خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 22:12  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   24

در حال بررسی :   16

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۳۵۴۴۳
زمان دریافت خبر:  پنجشنبه ۲۷ خرداد ۹۵ ۱۱:۴۹
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۴۵
شباهت قابل توجه بازیگر زن سرشناس و دختر زیبایش! + تصاویر


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

شباهت قابل توجه بازیگر زن سرشناس و دختر زیبایش! + تصاویر

مریم اوزرلی بازیگر سرشناس ترکیه ای است که دارای یک دختر است.. در ادامه عکس های جدید مریم اوزرلی و دخترش را مشاهده می کنید.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست ایران در جمع مدیران شرکت های بزرگ تولیدی و سرمایه گذاری در حوزه محیط زیست ژاپن تاکید کرد که دولت تدبیر و امید در ایران به ارتقای کیفیت زیست محیطی اهتمام جدی دارد و دیپلماسی محیط زیستی و تبادل تجربیات و تحکیم روابط با دیگر کشورها را مورد تاکید قرار می دهد.

به گزارش ایرنا، معصومه ابتکار که روز گذشته در نخستین روز از سفر به ژاپن در مقر اصلی جایکا «چالش ها و فرصت های زیست محیطی ایران» را برای شرکت های بزرگ تولیدی و سرمایه گذاری در حوزه محیط زیست ژاپن تشریح می کرد، تقارن روز طبیعت در ایران و جشن شکوفه های گیلاس (ساکورا) در ژاپن را نشانه ای از مشترکات فرهنگی و زیست محیطی دو کشور دانست.

معاون رییس جمهور در ادامه به مباحث زیست محیطی به عنوان مسائل جهانی اشاره کرد و گفت که دکتر روحانی رییس جمهوری ایران خواستار ارتقای کیفیت زیست محیطی است و به کاربست دیپلماسی محیط زیستی و تبادل تجربیات و تحکیم روابط با دیگر کشورها را مورد تاکید قرار می دهد.

ابتکار با اشاره به چالش های زیست محیطی در ایران، محدودیت منابع آب را مهمترین چالش پیش رو دانست و خشک شدن تالاب ها را از تبعات سیاست های نادرست و عدم توجه به ملاحظات محیط زیست خواند.

وی با تشریح وضعیت دریاچه ارومیه و تالاب هامون و مشکلات سایر تالاب های در معرض تهدید، آسیب پذیری ایران از حیث پدیده گرمایش جهانی و توسعه ناپایدار را نیز بسیار حائز اهمیت دانست.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست در ادامه به فرسایش زمین به عنوان دومین معضل مهم زیست محیطی ایران اشاره کرد و گفت که بیابان ');" onmouseout="tooltip.hide();" >سخنرانی ابتکار در جمع مدیران شرکت‌های ژاپنی

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com