خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 13:16  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   40

در حال بررسی :   6

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۳۷۸۶۳
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۱۴ تير ۹۵ ۱۰:۴۰
منبع خبر:  پارس فوتبال
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۳۵
واکنش علی دایی به خرید بنز s500 میلیاردی بسیار خاص!


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

واکنش علی دایی به خرید بنز s500 میلیاردی بسیار خاص!

علی دایی نسبت به شایعه خرید یک اتومبیل گرانقیمت واکنش نشان داد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، اظهارات اخیر مقامات آمریکایی درباره ایران را بی‌عقلی و کارشکنی خواند.

سرلشکر سید حسن فیروز‌آبادی رئیس ستادکل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص موشک‌های جدیدی که ایران اخیراً با موفقیت آزمایش کرد، گفت: ما بنای تهدید دفاعی کسی را نداریم اما انقلاب ملت ایران گران‌بهاست و هر کس برای چیز گران‌بهایی که دارد، وسیله دفاعی تهیه می‌کند.

وی همچنین در خصوص اظهارات اخیر مقامات آمریکایی درباره ایران تاکید کرد: اظهارات سران آمریکا مربوط به لابی‌های سیاسی آنجاست. از این رو هر چه می‌سازند، آنها می‌گویند و حتی فکر هم نمی‌کنند. به نظر بنده، فقط اسم این کار می‌توان بی‌عقلی، کارشکنی و کار سیاسی گذاشت.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح همچنین با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نیز تصریح کرد: راهپیمایی 22 بهمن میثاق ملی مردم با امام(ره) و شهیدان و قاعدتاً علیه آمریکا و دشمنان انقلاب بود؛ ملت ما کار خود را انجام می‌دهد و برای مردم، تحریم اهمیتی ندارد.

سرلشکر فیروزآبادی خاطر نشان کرد: روح پیام راهپیمایی 22 بهمن به آمریکا این است که از تحریم‌ها علیه ایران باید حیا کند.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >فیروز‌آبادی: اظهارات آمریکایی ها،«بی‌عقلی» است
افزایش صادرات نفت ایران و تأثیر این امر بر برآوردهای آمریکا از درآمد ایران بر اثر کاهش تحریم‌ها، توافق ایران و جمهوری آذربایجان بر سر مقررات حمل و نقل میمان دو کشور، بازتاب سخنان رئیس مجلس شورای اسلامی درباره افراط‌گرایی در منطقه و ادعای حضور و خروج یک عضو ارشد القاعده در ایران، از جمله مهم‌ترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.


ادعای حضور برخی از مقامات ارشد «القاعده» در ایران!

به گزارش «تابناک»، افزایش صادارات نفت ایران در پی کاهش تحریم‌های بین‌المللی، موضوعی است که امروز مورد توجه برخی مطبوعات جهانی قرار گرفته است. «تایمز اسرائیل» از جمله مطبوعاتی است که به این موضوع توجه نشان داده و می‌نویسد، روز گذشته، ایران اعلام کرد، صادرات نفت خامش در ماه ژانویه‌ با ۱۰۰ هزار بشکه افزایش به ۱.‌۳۲ میلیون بشکه در روز رسیده است.

بنا بر ‌گزارش نهادهای بین‌المللی، چین، ژاپن و هند، مهم‌ترین خریداران نفت ایران بوده‌اند که افزایش خرید نفت آن‌ها از ایران، سبب افزایش کلی صادرات نفت ایران شده است. برداشته شدن تحریم بیمه نفتکش‌های ایرانی در چهارچوب توافق هسته');" onmouseout="tooltip.hide();" >ادعای حضور برخی مقامات ارشد «القاعده» در ایران!

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com