خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 10:45  به وقت تهران  مصادف با : 23, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   39

در حال بررسی :   15

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۳۹۲
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۲ ۱۲:۰۲
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  سیاسی
بازدید:  ۵۲
پروژه ایران هراسی را چه کسانی در ترکیه کلید می زنند؟


خبر نگار فارسی >> خبر >> سیاسی

پروژه ایران هراسی را چه کسانی در ترکیه کلید می زنند؟

سوابق برخوردهای مصلحت آمیز و مقطعی دولت اسلامگرای اردوغان در قبال جریان ضد ایرانی در این کشور که بارها خشم تجزیه طلبان را به دنبال داشته بهترین فرصت را در اختیار آنان قرار داده تا ضمن انتقام از این دولت با دستور مستقیم دشمنان دو کشور در روابط حسنه دو کشور دوست و برادر ترکیه مسائلی را پیش آورند .

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

یک رسانه‌ ترکیه از استعفای 288 تن از اعضای حزب حاکم این کشور در اعتراض به عدم کاندیداتوری افراد متبوعشان در انتخابات پارلمانی خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری جیهان ترکیه گزارش داد که 288 تن از اعضای حزب عدالت و توسعه وابسته به رجب طیب اردوغان، نخست‌وزیر این کشور با ارائه استعفای خود به حزب مردم جمهوری‌خواه که یکی از بزرگترین احزاب مخالف در ترکیه به شمار می‌آید، پیوستند.

آن‌ها اعلام کردند که در اعتراض به عدم کاندیداتوری افراد متبوعشان در انتخابات پارلمانی استعفای خود را ارائه دادند. آن‌ها همچنین تاکید کردند که ترجیح می‌دهند به بزرگترین حزب مخالفان در ترکیه بپیوندند.

پیشتر نیز یکی از نمایندگان منطقه ازمیر در پارلمان ترکیه استعفای خود را از حزب عدالت و توسعه ارائه داده بود چرا که معتقد بود مسئولان این حزب در منزل وی دستگاه شنود کار گذاشته‌اند.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >استعفای 288 تن از اعضای حزب حاکم ترکیه

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com