خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 09:42  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   31

در حال بررسی :   13

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۴۰۶۶۲
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۳ مرداد ۹۵ ۱۳:۰۳
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۴۲
دعوت کودکان به مک دونالد برای کشته شدن !!+عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

دعوت کودکان به مک دونالد برای کشته شدن !!+عکس

على سنبلى مهاجم حادثه تیراندازی مونیخ با استفاده از يك اكانت فيك فيسبوك، كودكان را دعوت كرده بود به مك دونالد بروند تا براى آن ها غذاى رايگان بگيرد!

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:بنده برای فیلم شیار 143 به تهران آمدم، واقعاً جا دارد از آقای حاتمی‌کیا و خانم آبیار تشکر کنیم؛ در آمریکا هرگاه دلتنگ می‌شدم «آژانس شیشه‌ای» حاتمی‌کیا را تماشا و با آن زندگی می‌کردم.

به گزارش فارس حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با فارس درباره فیلم‌های جشنواره فجر امسال از جمله شیار 143 و «چ» گفت: بنده برای فیلم شیار 143 به تهران آمدم، واقعاً جا دارد از آقای حاتمی‌کیا و خانم آبیار تشکر کنیم؛ ما که در آمریکا بودیم هرگاه حوصله‌ام تنگ می‌شد فیلم آژانس شیشه‌ای حاتمی‌کیا را تماشا و با آن زندگی می‌کردم.

وی اظهار داشت: کمیسیون فرهنگی مجلس حدود 12 نفر از دوستان حوزوی و دانشگاهی خود را در این زمینه فعال کرده که این فیلم‌ها را ببینند و گزارش آن را ارائه دهند. بنده گزارشات این فیلم را گرفته‌ام که البته نگران‌کننده است.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس عنوان کرد: از خانم آبیار کارگردان فیلم «شیار 143» تشکر کردم و گفتم با دیدن این فیلم از قدرت جایگزینی‌ای که ایجاد کرده بودند لذت بردم به خاطر اینکه مادرم یک سال منتظر پیکر برادرم مصطفی بود و پیکر عمویم نیز هرگز بازنگشت و مادربزرگ ما تا آخر عمر چشمش به در بود و هرگز عمویم از جبهه برنگشت تا این که مادربزرگ ما به انتظار از دنیا رفت.

وی ادامه داد: از این رو به آن خواهر محترم گفتم که شما از اقیانوس گذشت ایثار بچه‌ها یک تکه کوچک را روایت کردید اما حیف که هنرمندان ما چشم طمعشان به هالیوود است. کمیسیون فرهنگی ان شاءالله نظرات خود را در این زمینه ارائه و کسانی را که خوب کار کرده‌اند را تشویق کرده و تقدیر می‌کند.

آقاتهرانی تصریح کرد: برخی می‌خواهند مقدسات مردم را زیر سؤال ببرند؛ وقتی کارگردانی روسپی‌گری را با چادر همراه ‌کند آیا احساس نمی‌کنند که ارزش');" onmouseout="tooltip.hide();" >رفع دلتنگی آقاتهرانی با «آژانس شیشه‌ای»

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com