خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 11:02  به وقت تهران  مصادف با : 23, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   52

در حال بررسی :   12

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۴۱۲۱۳
زمان دریافت خبر:  پنجشنبه ۷ مرداد ۹۵ ۱۲:۲۴
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۱۵
مراسم رونمایی از لباس رکابزنان المپیکی ایران + تصاویر


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

مراسم رونمایی از لباس رکابزنان المپیکی ایران + تصاویر

مراسم رونمایی از لباس و دوچرخه رکابزنان المپیکی ایران برگزار شد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

سفر خانم اشتون به تهران در هفته اخیر با حاشیه های فراوان روبرو و واکنش های متفاوتی میان قشرها و گروه های سیاسی مختلف در پی داشته است. در این میان عده ای از دیپلماسی جدید دولت مبتنی بر تعامل سازنده و فراگیر با کشورهای مختلف از جمله اروپایی ها که در سال های پیش مغفول مانده بود؛ تمجید کردند.

به گزارش «تابناک»، اما عده ای ورود اشتون به عنوان وزیر امور خارجه اتحادیه اروپا با توجه به عملکردش در تهران خصوصا در ملاقات با بعضی از افراد در سفارت اتریش را بهانه ای برای انتقاد به دولت قرا داده اند. یکی از مهمترین موضوعاتی که متاسفانه در کشورمان ساری و جاری است انتقاد بدون توجه به اصل موضوع و مصالح کشور است.

بر همین اساس «تابناک» در گفت و گو با یک کارشناس امور دیپلماتیک که نخواست نامش فاش شود، مراحل و پروتکل های یک سفر دیپلماتیک را مورد بررسی قرار داده است.

وی در پاسخ به این سئوال که یک سفر دیپلماتیک چه مراحلی را می گذراند، عنوان کرد؛ برای انجام یک سفر دیپلماتیک مراحلی وجود دارد. در ابتدا یاداشت رسمی داده می شود یا با کشور میزبان تماس رسمی گرفته می شود و اظهار می شود که یکی از مسئولان قصد دارد از فلان تاریخ تا فلان تاریخ به کشور شما سفر و با مقامات دیدار کند.

بعد از اینکه نظر مثبت از وزارت ');" onmouseout="tooltip.hide();" >مراحل ورود یک سیاستمدار به ایران چگونه طی می شود؟

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com