خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 06:56  به وقت تهران  مصادف با : 20, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   36

در حال بررسی :   12

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۵۰۴۵۸
زمان دریافت خبر:  شنبه ۱۷ مهر ۹۵ ۱۴:۴۸
منبع خبر:  پارس فوتبال
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۳۰
فیفا استدلال فدراسیون فوتبال و کی‌روش را پذیرفت


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

فیفا استدلال فدراسیون فوتبال و کی‌روش را پذیرفت

توضیحات فدراسیون فوتبال در مورد مصاحبه سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پیرامون داور دیدار تیمش مقابل ازبکستان، مورد قبول فیفا قرار گرفت.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

پاکستان به طور رسمی به ایران اعلام کرد که دو طرف باید دستکم در حال حاضر پروژه خط لوله گاز ایران و پاکستان را کنار بگذارند و ایران باید به پاکستان در زمینه جریمه در نظر گرفته شده برای تکمیل پروژه تا دسامبر 2014 میلادی مهلت تازه‌ای در نظر بگیرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از نشریه پلاتس، یک مقام وزارت نفت پاکستان گفت: پاکستان با مشکلات زیادی در زمینه تامین بودجه احداث خط لوله در خاک خود مواجه است زیرا نهادهای مالی و شرکت‌های نفتی بین‌المللی و حتی کشورهایی نظیر روسیه و چین که ابتدا متعهد به حمایت از این پروژه شده بودند تمایلی به حضور در آن ندارند.

وی گفت: به رغم توافق هسته‌ای ایران با آمریکا و قدرتهای جهانی، واشنگتن به اسلام‌آباد اعلام کرده که موضع خود در خصوص پروژه خط لوله ایران و پاکستان را تغییر نخواهد داد بنابراین بیشتر این شرکت و نهادها نگران عواقب تحریم‌های آمریکا علیه ایران هستند.

این مقام پاکستانی که خواست نامش فاش نشود گفت: علاوه بر عدم علاقه شرکتهای بین‌المللی شرایط مالی پاکستان نیز به این کشور اجازه نمی‌دهد که بودجه احداث این پروژه عظیم را تامین کند و این امر باعث تاخیر در احداث خط لوله شده است.

احداث بخش پاکستانی خط لوله گاز ایران و پاکستان که هزینه آن دو میلیارد دلار برآورد می‌شود به طور رسمی در ماه مارس 2013 میلادی با هیاهوی زیاد افتتاح شد اما از آن زمان تاکنون پیشرفت در این پروژه متوقف شده است.

از سوی دیگر ایران در حال حاضر تقریبا تمام این خط لوله هفت میلیارد و 700 میلیون دلاری را در خاک خود احداث کرده است.

پاکستان در ماه اکتبر از ایران ');" onmouseout="tooltip.hide();" >پاکستان آب پاکی را روی دست ایران ریخت!

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com