خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 06:14  به وقت تهران  مصادف با : 26, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   48

در حال بررسی :   14

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۵۲۶۲۶
زمان دریافت خبر:  شنبه ۸ آبان ۹۵ ۰۹:۴۵
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  جهان
بازدید:  ۱۳۴
یادداشت خواندنی آنجلینا جولی ، درباره «از دست دادن آدم‌های مهم زندگی» +عکس


خبر نگار فارسی >> خبر >> جهان

یادداشت خواندنی آنجلینا جولی ، درباره «از دست دادن آدم‌های مهم زندگی» +عکس

آنجلینا جولی به تازگی در صفحه فیس‌بوک خود یادداشتی درباره از دست دادن آدم‌های مهم زندگی‌اش و پذیرفتن این واقعیت منتشر کرده است. در ادامه می‌توانید متن این یادداشت را بخوانید.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس جمهور اعلام کرد که هیأت نظارت بر تیم مذاکره کننده که از سوی مجلس مشخص شده بود از طرف وزارت خارجه مورد قبول واقع نشده است.

به گزارش « تابناک »، اولین بار هفته پیش از سوی کوثری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی اعلام شد که «با توجه به نتایج قبلی که در مرحله اول توافقات ژنو داشتیم، مقرر شد که تیم مسئولان(ناظر بر مذاکره کنندگان هسته‌ای) با اضافه شدن 2 نفر دیگر جزء به جزء مسائل را برای تیم مذاکره‌کننده تعیین کنند.»

وی با بیان اینکه در این شرایط تیم مذاکره کننده هسته‌ای با هماهنگی تیم یاد شده فعالیت می‌کند، گفته: البته دلیل این اقدام این بود که در مرحله اول آنطور که باید و شاید مذکرات به نفع ما پیش نرفت. وی ادامه داده بود که در مباحثی مانند غنی‌سازی و موارد دیگری مرتبط با این موضوع تیم مذاکره‌کننده فعالیت‌های خود را با تیم یاد شده هماهنگ خواهد کرد.

اگر چه کوثری از توضیح در مورد خبر منتشره از زبان وی خودداری کرد و مسئولیت آن را متوجه منبع انتشار آن دانست ولی در روزهای بعد اخبار متناقضی در این باره منتشر شد.

ابراهیم آقامحمدی دیگر نماینده مجلس در این باره اظهار داشت که تیم یاد شده ارتباطی با مجلس و کمیسیون امنیت ملی ندارد. وی خاطر نشان کرد که اعضای این تیم، 4 یا 5 نفر هستند که تیم هسته‌ای کشورمان مذاکرات را با نظارت آنها دنبال می‌کند. روزنامه‌ها از زبان وی نقل کردند که قرار نبوده است خبر وجود چنین تی');" onmouseout="tooltip.hide();" >وزارت خارجه، نظارت چند نماینده بر مذاکرات هسته‌ای را رد کرد


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com