خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 06:29  به وقت تهران  مصادف با : 26, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   29

در حال بررسی :   12

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۵۲۶۳۴
زمان دریافت خبر:  شنبه ۸ آبان ۹۵ ۰۹:۴۵
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  جهان
بازدید:  ۱۳۶
پست اينستاگرامى و جمله خاص بهنوش طباطبایی بعد از رسانه ای شدن جدایی اش از مهدی پاکدل +تصاویر خانوادگی


خبر نگار فارسی >> خبر >> جهان

پست اينستاگرامى و جمله خاص بهنوش طباطبایی بعد از رسانه ای شدن جدایی اش از مهدی پاکدل +تصاویر خانوادگی

بازیگر سینما و تلویزیون، پستی جدیدی در اینستاگرام خود منتشر کرد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

اقتدا به غیر روحانی به معنای حذف روحانیت نیست
رضا داودنژاد اخبار منتشر شده درباره پیوند کبد نوید شاهسوندی به او را رد کرد.

این بازیگر سینما در گفت‌و‌گویی با ایسنا، در پی مرگ مغزی نوید شاهسواری (اسکی‌بازی که در پیست دیزین دچار حادثه شد) بیان کرد: نوید شاهسوندی یکی از دوستان صمیمی من بود که متاسفانه دچار مرگ مغزی شد و برخی سایت‌ها اخباری را منتشر کرده‌اند که قرار است کبد او به من پیوند زده شود اما باید تاکید کنم که این قضیه صحت ندارد.

او گفت: خانواده من با خانواده شاهسوندی ارتباط صمیمی داشتند و آن‌ها شاهد اتفاقات خوب اهدای عضو بودند. من هم برای همدردی و کمک به این خانواده از شیراز آمدم اما این برداشت پیش آمد که قرار است کبد او به من اهدا شود.

داودنژاد ادامه داد: من چند روزی در شیراز تحت درمان بودم که در این مدت او هم در تهران در بیمارستان بستری بود و حال خوبی نداشت به همین دلیل پس از مرگ مغزی او سایت‌هایی اعلام کردند که کبد او به من اهدا شده است، در حالی که من به کبد احتیاج ندارم.

وی تاکید کرد: من تا پیش از عید یک عمل جراحی دیگر خواهم داشت و در حال حاضر روند معمولی درمانم طی می‌شود، به همین دلیل ْآنچه مطرح شده یک برداشت اشتباه است.

این بازیگر سینما همچنین گفت: به نظرم حادثه‌ای که پیش آمده به دلیل یک اشتباه سهوی نبوده و یک نوع قتل عمد محسوب می‌شود چرا که در وسط پیست دکل برقی به طور محصور نشده قرار داشته است.

به گزارش ایسنا، نوید شاهسوندی، اسکی‌باز 28 ساله که در بخش نمایشی فعالیت می‌کرد، به دلیل برخورد با پایه دکل برق در پیست دیزین از ناحیه دست، لگن، پا و سر دچار شکستگی شد و خونریزی مغزی کرد.

پس از این حادثه رضا داودنژاد از مردم خواهش کرد که روز اول اسفند ماه در حمایت از پیگیری وضعیت پیست اسکی دیزین از این مکان استفاده نکنند.

داودنژاد که برای آماده‌سازی وضعیت جسمی‌اش برای عمل دوم کبد در شیراز به ');" onmouseout="tooltip.hide();" >رضا داودنژاد برخی شایعات را رد کرد

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com