خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 06:28  به وقت تهران  مصادف با : 26, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   34

در حال بررسی :   18

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۵۲۶۴۱
زمان دریافت خبر:  شنبه ۸ آبان ۹۵ ۱۲:۴۸
منبع خبر:  پارس فوتبال
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۲۳۹
خداداد عزیزی به داد استقلال رسید


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

خداداد عزیزی به داد استقلال رسید

مسابقه تیم‌های سیاه جامگان و نفت تهران با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

احسان انصاری: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های دولت حسن روحانی چه پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری و چه در طول مدتی که سکان مدیریت اجرایی کشور را به دست گرفته است، «توسعه سیاسی» بوده است. به همین دلیل بسیاری ازفعالان مدنی که مسائلی مانند فعالیت آزادانه احزاب، قدرت مانور مطبوعات به‌عنوان رکن چهارم دموکراسی و همچنین حمایت از تشکل‌ها و نهادهای غیرحاکمیتی کشور را از مهم‌ترین چالش‌های پیش روی جامعه ایرانی قلمداد می‌کنند در انتخابات ریاست‌جمهوری از حسن روحانی حمایت کردند. در نتیجه بسیاری از گروه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی چشم امید خود را به اقدامات دولت آقای روحانی دوخته‌اند. با این وجود به نظر می‌رسد،

به نوشته آرمان، دولت آقای روحانی با موانعی جدی در برآوردن خواسته‌های فعالان عرصه مدنی مواجه شده است. در این زمینه و برای بررسی چالش‌های پیش روی دولت آقای روحانی در جهت تحقق توسعه سیاسی با دکتر مصطفی کواکبیان، دبیرکل حزب مردمسالاری و همچنین مدیرمسئول روزنامه «مردمسالاری» گفت‌وگو کردیم. کواکبیان در گفت‌وگو با آرمان ضمن هشدار به دولت روحانی برای محافظه‌کاری بیش از حد عنوان می‌کند: «محافظه‌کاری شاید در کوتاه‌مدت بتواند برخی از دغدغه‌های دولت آقای روحانی را برطرف کند اما مطمئنأ در درازمدت دولت را با مشکلات جدی‌تری روبه‌رو خواهد کرد».

دولت آقای روحانی به چه میزان نسبت به شعارهایی که در زمان انتخابات ریاست‌جمهوری مطرح کرده توانسته است در تحقق مطالبات اجتماعی و سیاسی مردم موفق باشد؟

بنده معتقدم دولت آقای روحانی از زمان');" onmouseout="tooltip.hide();" >کواکبیان: ۲۰۰ نماینده به روحانی رأی ندادند
مقامات اسرائیلی از اعتصاب عمومی دیپلمات های این رژیم در روز یکشنبه خبر و لغو سفر پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهانی به سرزمین های اشغالی خبر دادند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روزنامه یدیعوت آحارانوت، مقامات اسرائیلی روز یکشنبه گفتند:دیپلمات های اسرائیلی روز یکشنبه دست به اعتصاب عمومی زدند که تاکنون نظیر نداشته است.

این مقامات با اشاره به اینکه اعتصاب عمومی دیپلمات های اسرائیلی به تعطیل شدن سفارت های این رژیم در سرتاسر جهان منجر شده اظهار داشتند:این اعتصاب عمومی برای افزایش دستمزدها صورت گرفته است.

اعتصاب عمومی دیپلمات های اسرائیلی همچنین به تعویق افتادن سفر پاپ فرانسیس به سرزمین های اشغالی که قرار بود در ماه می اجرایی شود،شده است.

گفتنی است اعتصاب عمومی دیپلمات های اسرائیلی از روز پنجم مارس پس از شکست مذاکرات با مقامات این رژیم درباره افزایش دستمزدها آغاز شده است.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >تعطیلی‌سفارت‌های‌رژیم‌صهیونیستی‌در‌سراسر‌جهان

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com