خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:55  به وقت تهران  مصادف با : 23, 8, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   54

در حال بررسی :   12

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۵۲۶۵۹
زمان دریافت خبر:  شنبه ۸ آبان ۹۵ ۱۲:۴۸
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۲۸۶
رو در رو با اولین دختر بوکسور ایران + تصاویر


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

رو در رو با اولین دختر بوکسور ایران + تصاویر

چند ماه پيش «چينگ كو وو» رئيس چيني فدراسيون جهاني بوكس آماتور در سفرش به تهران و ملاقات با گودرزي وزير ورزش و مسئولان فدراسيون بوكس، پيشنهاد راه‌اندازي بوكس بانوان ايران را مطرح كرد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

ˈرجب طیب اردوغانˈ نخست وزیر ترکیه که نامزدی وی برای شرکت در انتخاب ریاست جمهوری آینده به یقین گمانه زنی می شد، روز چهارشنبه اعلام کرد که برنامه ای برای نامزدی در این انتخابات ندارد و ˈعبدالله گلˈ رییس جمهوری فعلی می تواند برای بار دوم نامزد شود.

به گزارش ایرنا،کارشناسان سیاسی سخنان اردوغان در انصراف و یا مطرح نبودن نامزدی اش در انتخابات ریاست جمهوری سال 2015 ترکیه را به عنوان تصمیم وی برای ادامه فعالیت سیاسی در ترکیه در پست نخست وزیری حداقل برای یک دوره دیگر ارزیابی می کنند.

این نخستین بار است که اردوغان به صراحت در مورد انتخابات آتی ریاست جمهوری در ترکیه و تمایل نداشتن به نامزدی در این انتخابات سخن می گوید.

شبکه خبری ˈان.تی.ویˈ ترکیه گزارش داد که نخست وزیر ترکیه این مطلب را در پاسخ به پرسش خبرنگاری در خصوص آنکه آیا اساسنامه حزب حاکم برای احراز مقام رهبری این حزب و نمایندگی در مجلس و پست نخست وزیری را برای بیش از سه دوره متوالی منع کرده است، تجدید نظر خواهد شد؟ عنوان کرد.

اردوغان گفت: اگر از اعضای حزب پیشنهادی در خصوص تغییر اساسنامه حزب مطرح شود در مجمع عمومی حزب مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

اردوغان گفت که نظر شخصی وی این است که اساسنامه حزب باید همچنان پا برجا باشد و فعالان سیاسی بعداز سه دوره متوالی فعالیت، حداقل یک دوره از فعالیت های سیاسی کنار بمانند.

ˈبلند آرینچˈ معاون نخست وزیر ترکیه و سخنگوی دولت آنکارا پیشتر از احتمال تغییر اساسنامه حزب حاکم عدالت و توسعه سخن گفته و یادآور شده بود که تصدی پست رهبری حزب حاکم و نمایندگی مجلس سه دوره متوالی ، تغییر پذیر است و می توان این اساسنامه را تغییر داد.

اردوغان در پاسخ به این پرسش که آیا نامزد ریاست جمهوری خواهید شد؟ گفت : نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری در برنامه هایم قرار ندارد و رییس جمهوری فعلی م');" onmouseout="tooltip.hide();" >آمادگی «اردوغان» برای کناره‌گیری از سیاست

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com