خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 06:19  به وقت تهران  مصادف با : 26, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   52

در حال بررسی :   9

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۵۲۶۵۹
زمان دریافت خبر:  شنبه ۸ آبان ۹۵ ۱۲:۴۸
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۲۴۹
رو در رو با اولین دختر بوکسور ایران + تصاویر


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

رو در رو با اولین دختر بوکسور ایران + تصاویر

چند ماه پيش «چينگ كو وو» رئيس چيني فدراسيون جهاني بوكس آماتور در سفرش به تهران و ملاقات با گودرزي وزير ورزش و مسئولان فدراسيون بوكس، پيشنهاد راه‌اندازي بوكس بانوان ايران را مطرح كرد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

کارگردان، نمایش نویس واستاد تئاتر کشور، هنرمندان ایرانی را دلسوز این مملکت دانست وگفت: سختگیری ها در بازبینی و سانسور درآثار هنری، روح هنرمندان تئاتر را سوهان می کشد.

به گزارش ایرنا، ˈعلیرضا کوشک جلالیˈ شامگاه جمعه هنگام کارگردانی نمایش ˈپستچی پابلو نروداˈ در جمع خبرنگاران در کاشان افزود: اختلاف در موارد ناچیز هنرمندان را به حاشیه می راند و آنها دیگر نمی توانند با آرمش خاطر به رسالت اصلی خود یعنی خلق آثار زیبای هنری برای جامعه مشغول باشند.

وی درادامه اظهارداشت: بسیار خوشحالم که وزیر فرهنگ وارشاد دولت تدبیر وامید به موضوع سانسور وارد شده است وامیدوارم با عملی شدن این سیاست ها، دو کتابی که با موضوع تئاتر پس از چندین سال تالیف وترجمه شده است، مجوز انتشار گیرد.

کوشک جلالی درمورد مشکلات پیش روی تئاتر ایران گفت: نبود یک برنامه ریزی دراز مدت وهدف دار، کمبود سالن نمایش، بودجه اندک وکمبود اساتیدی که قادر به آموزش عملی تئاتر باشند در روند رشد و رونق هنر نمایش ایران خلل ایجاد کرده است.

عضو اتحادیه کارگردانان تئاتر آلمان با اشاره به اینکه دانشگاه های ایران تنها به مباحث تئوری تئاتر می پردازند، تصریح کرد: در هیچ جایی از دنیا دانشگاه هنرپیشه و کارگردان تئاتر را بوجود نمی آورد، بلکه کلاس وکارگاه های آموزش عملی این وظیفه مهم را برعهده دارند.

کارگردان تئاترˈخدای کشتارˈ خاطرنشان کرد: یکی از راه های رشد تئاتر در ایران تمرکز زدایی این هنر است تا به دیگر شهرستان های کشور نیز توجه شود.

کوشک جلالی ادامه داد: فعالیت و آموزش در شهرستان ها را شروع کرده ام و پس از اجرای یک نمایش در تبریز برای بار دوم به کاشان آمده ام .

وی تصریح کرد: در تبریز نمایش ˈرابینسون و کروزوئهˈ را روی صحنه بردم که توانست علاوه بر حضور در جشنواره فجر برای اجرا به کشورهای ترکیه وآلمان هم دعوت شود.<');" onmouseout="tooltip.hide();" >سانسور روح هنرمندان را سوهان می‌کشد

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com