خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 20:00  به وقت تهران  مصادف با : 23, 8, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   49

در حال بررسی :   18

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۵۲۶۶۴
زمان دریافت خبر:  شنبه ۸ آبان ۹۵ ۱۲:۴۸
منبع خبر:  همصدا
دسته خبری:  هنری
بازدید:  ۲۳۸
چگونه با استفاده از آلوئه ورا میتوانیم آکنه را درمان کنیم؟


خبر نگار فارسی >> خبر >> هنری

چگونه با استفاده از آلوئه ورا میتوانیم آکنه را درمان کنیم؟

آلوئه ورا از جمله گیاهانی است که فواید بسیار زیادی برای پوست انسان دارد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

هنوز پرونده شکایت از حضور محمد باقر قالیباف در شهرداری تهران، در دیوان عدالت اداری باز است، چون فرصت اعتراض به حکم ابقای شهردار تهران تا تاریخ 26 اسفندماه وجود دارد.

مصطفی ترک همدانی، شاکی این پرونده به خبرآنلاین گفت: با وجودی که حکم ابقای شهردار تهران، صادر شده، ولی هنوز این پرونده باز است، چون فرصت اعتراض به این رای وجود دارد.

او در این باره توضیح داد: وقتی دیروز مصاحبه رئیس محترم دیوان عدالت اداری درباره قطعیت حکم ابقای شهردار تهران را خواندم، به دیوان عدالت اداری مراجعه کردم و از رئیس کمیسیونهای تخصصی هیئت عمومی این دیوان استعلام کرد. اظهار کردند تاریخ صدور رای 5 اسفندماه بوده است، بر همین اساس تا روز 26 اسفند92، این رای قابل اعتراض است.

پس از انتخاب محمدباقر قالیباف در شهرداری تهران، دو وکیل دادگستری این انتخاب شورای چهارم تهران را مخالف قانون دانستند و با طرح شکایت در دیوان عدالت اداری، خواستار ابطال این مصوبه شورای شهر شدند. آنها استدلال کردند قانون قبلی شهرداری حضور یک نفر در بیش از دو دوره متوالی در یک شهرداری را ممنوع کرده و قانون فعلی نیز در این باره، ساکت است، در نتیجه، حکم قانون قبلی در این باره، همچنان لازم الاجراست.

در مقابل، مدافعان شهردار تهران نیز گفتند قانون فعلی شهرداری، منعی درباره حضور یک فرد در یک شهرداری به دفعات ندارد و قانون قبلی منسوخ شده است.

دیروز، رئیس دیوان عدالت اداری و روز دوشنبه سخنگوی دستگاه قضا گفتند حکم ابقای قالیباف و رد این شکایت صادر شده است. محمدجعفر منتظری، رئیس دیوان عدالت اداری به فارس گفت: به دلیل انقضای مهلت اعتراض به این رای، حکم ابقای قالیباف، قطعی شده است.

با این حال، اکنون یکی از شاکیان این پرونده می گوید حکم تا تاریخ 26 اسفندماه قابل اعتراض است و در صورتی که 10 تن از قضات عضو هیات عمومی دیوان عدالت اد');" onmouseout="tooltip.hide();" >پرونده قالیباف در دیوان عدالت اداری باز است

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com