خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 06:21  به وقت تهران  مصادف با : 26, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   27

در حال بررسی :   20

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۵۲۶۷۱
زمان دریافت خبر:  شنبه ۸ آبان ۹۵ ۱۴:۱۰
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  هنری
بازدید:  ۲۰۹
دخترجوان ، خواهر بزرگترش را باماهیتابه وچاقو کشت


خبر نگار فارسی >> خبر >> هنری

دخترجوان ، خواهر بزرگترش را باماهیتابه وچاقو کشت

دختر جوان قزوینی درپی مشاجره شدید لفظی با خواهر بزرگترش به خشم آمد و او را با ضربات سنگین ماهیتابه و چاقوکشت.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، این مسئول حزب الله، در توضیح علت پوزخندش گفت: حریف طلبی های اردنی، مغلطه ای بیش نیستند زیرا داعش و النصره، از سال 2000 در لبنان هستند. در آن سال، "بسام کنج" از رهبران القاعدۀ مادر، به همراه هوادارانش با ارتش لبنان در الضنیه درگیر شد. عناصر النصره و داعش و دیگر گروهک های وابسته به القاعده از سال 2011 و همزمان با درگیری ها در سوریه و حتی پیش از آن، فعالیت نظامی خود در لبنان را علنی کردند. در اساس، هسته های اولیه این گروهک ها از مناطق لبنانی وارد مناطق مرزی سوریه شدند.

وی افزود: در حال حاضر، جرود عکار، عرسال، القاع و مناطق مجاور القصیر در برخی از روستاهای البقاع و مناطقی مانند مجدل عنجر و دیگر مناطق مرکزی و غربی البقاع عرصه حضور آشکار عناصر داعش و النصره است. برخی از گروهک هایی که با مردم منطقه جبل محسن در طرابلس درگیر هستند نیز از داعش و النصره هستند. بنابراین ادعای این که از امروز، داعش و النصره وارد لبنان خواهند شد، مغلطه ای بیش نیست، در هر صورت مبارزه ما با تکفیری ها تازگی ندارد بلکه پیشینه ای قبل از آغاز وقایع سوریه دارد.

خبرگزاری یونایتد پرس اینترنشنال در خبری اعلام کرده بود: یکی از رهبران جریان سلفی در اردن که به سازمان القاعده نزدیک است، پنج شنبه شب به این خبرگزاری اعلام کرد: "جبهه النصره" و "دولت اسلام در عراق و شام" (داعش) تصمیم خود را برای ورود نظامی رسمی به لبنان گرفتند.
این رهبر سلفی که خواست نامش فاش نشود، در پیامکی به خبرگزاری مذکور در امان اعلام کرد: ابومحمد الجولانی معروف به "الفاتح" رهبر جبهه النصره و "ابوبکر البغدادی" ملقب به "الکرار" رهبر دولت اسلام در عراق و شام (داعش)؛ امروز به صورت مشترک، برای ورود نظامی رسمی و علنی به لبنان');" onmouseout="tooltip.hide();" >پاسخ حزب الله به تهدید جبهه النصره و داعش
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعلام کرد تعداد امضاهای سوال از وزیر امور خارجه پیرامون هولوکاست و رژیم اشغالگر قدس به ۷۰ رسید.

محمدجواد کریمی‌قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس درباره سوال از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه پیرامون اظهارنظر وی درباره هولوکاست و رژیم اشغالگر قدس گفت: امضاهای این سوال به 70 رسید.

وی اضافه کرد: این سوال به وزارت خارجه رسیده و در اولین جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی سوالی خواستار پاسخگویی محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه درباره اظهاراتش پیرامون رژیم اشغالگر قدس و هولوکاست شدند.

در خلاصه این سوال آمده است:

علت انفعال در نظرات شما در موضوع رژیم حرامزاده اسرائیل و هولوکاست چیست؟

شرح سوال بدین شرح است:

وزیر امور خارجه در گفت‌وگوی اختصاصی با برنامه بامدادی مشترک تلویزیون یک و دو آلمان در پاسخ به پرسشی درباره هولوکاست و اسرائیل پاسخ می‌دهد: کشتار جمعی یهودیان را نمی‌توان انکار کرد و باید از تکرار چنین جنایتی جلوگیری کرد، ایشان به نقض دائمی حقوق فلسطینیان اشاره کرد و گفت: موضع ایران همواره دفاع از حقوق فلسطینیان بوده است و این موضوع را باید فلسطینیان حل کنند ما از این منطقه دور هستیم این وظیفه ما نیست که اسرائیل را به رسمیت بشناسیم یا نه، بلکه فلسطینیان باید درباره این موضوع تصمیم‌گیری کنند.

به گفته ظریف باید پیشنهادهایی روی میز قرار گیرند که مورد قبول فلسطینیان باشد.

وی افزود: همان طور ک');" onmouseout="tooltip.hide();" >سوال نمایندگان از ظریف به ۷۰ امضا رسید

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com