خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:43  به وقت تهران  مصادف با : 24, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   27

در حال بررسی :   15

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۵۴۵۵
زمان دریافت خبر:  جمعه ۱۵ شهريور ۹۲ ۲۰:۴۳
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۵۱
آب سرد سرخابی روی ورزشگاه داغ داغ آزادی! + گزارش تصویری


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

آب سرد سرخابی روی ورزشگاه داغ داغ آزادی! + گزارش تصویری

دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس از ساعت 18:50 در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد و در نهایت برای سومین بار دربی پایتخت با نتیجه تساوی به پایان رسید.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

روند افزایش دمای هوا در کشور

نقشینه با اشاره به روند افزایش دمای هوا در کشور، بیان داشت: دمای هوا طی روزهای آینده در کلانشهر تهران افزایش می‌یابد به طوری‌که بیشینه دمای هوای پایتخت طی امروز و دو روز آینده به ترتیب برابر 14، 16 و 18 درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

آغاز بارندگی‌ها در شمال غرب کشور در اوایل هفته آینده

وی همچنین از ورود سامانه بارشی جدید به کشور در جمعه پیش رو خبر داد و بیان داشت: بر همین اساس در اوایل هفته آینده بارندگی‌ها در مناطق واقع در شمال غرب و غرب کشور آغاز می‌شود.');" onmouseout="tooltip.hide();" >آغاز بارش‌ها در مناطق جنوبی کشور از فردا
یک کارشناس شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: میزان ذخیره آب پشت سد زاینده رود از خط قرمز عبور کرده و به کمترین حد در چند سال اخیر رسیده است.

به گزارش ایرنا، این کارشناس که خواهان فاش نشدن نامش در خبر بود، روز دوشنبه به ایرنا گفت: خط قرمز ذخیره آب در سد زاینده رود 170 میلیون متر مکعب وهم اکنون ذخیره آب حدود 160میلیون متر مکعب است.

وی با اشاره به اینکه میزان حجم آب پشت سد در روزهای گذشته کمتر از این بود، ادامه داد: بارندگی های روزهای اخیر منجر به بالا آمدن حجم آب شد.

وی با تاکید بر اینکه با وضعیت موجود ذخیره سد زاینده رود احتمال جاری شدن آب در رودخانه برای ایام نوروز بسیار کم است، گفت: اگر آب زاینده رود در ابتدای سال آینده جاری شود، اصفهان برای تامین آب شرب به ویژه در تابستان با بحران مواجه می شود.

این منبع آگاه افزود: باید منتظر آب شدن برف ها ماند تا ببینیم میزان ذخیره پشت سد زاینده رود به چه حد می رسد.

وی تصریح کرد: فقط میزان آب مورد نیاز برای شرب کلانشهر اصفهان و حومه 470 میلیون و یزد 90 میلیون و برای صنایع 70 میلیون متر مکعب است که این بیانگر آن است که بدون در نظر گرفتن بخش کشاورزی استان برای این نیازهای ضروری 630 میلیون متر مکعب آب مورد نیاز است.');" onmouseout="tooltip.hide();" >عبور ذخیره آب سد زاینده رود از خط قرمز

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com