خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:28  به وقت تهران  مصادف با : 24, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   52

در حال بررسی :   10

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۷۵۱۵
زمان دریافت خبر:  شنبه ۱۶ شهريور ۹۲ ۱۴:۲۱
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۵۴
احتمال استعفای سرمربی ، بحران جدید مس کرمان!


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

احتمال استعفای سرمربی ، بحران جدید مس کرمان!

محمود یاوری ، سر مربی تیم مس کرمان که امروز در بیانیه ای از کناره گیری از سمت خود خبر داد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: طرح تامین اجتماعی جامع در اواخر دولت سازندگی پیش بینی شد که در دولت اصلاحات به علت عدم تامین مالی آن پیگیری نشد.

به گزارش روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در دیدار مدیر عامل، اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران سازمان تأمین اجتماعی، با بیان این که سازمان تامین اجتماعی به دلیل سوء استفاده ها و بی تدبیری های گذشته با بحران های جدی روبرو است، تاکید کرد: دولت یازدهم نه تنها مخالف ادامه روند کارهای اجرایی به روال سال های قبل است بلکه با پایبندی به اصول و قوانین، به دنبال حل بحران های ایجاد شده برای این سازمان است.

او تأمین اجتماعی را از جمله ارکان تحقق عدالت در جامعه دانست و بر رسیدگی به موقع به امور بیمه شدگان و برخورداری آنان از پوشش های تأمین اجتماعی ازجمله درمان، بازنشستگی، تضمین معیشت، سلامت نیروی کار، ایجاد آرامش خاطر و امید به آینده آنان تأکید کرد.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: طرح تامین اجتماعی جامع در اواخر دولت سازندگی پیش بینی شد که در دولت اصلاحات به علت عدم تامین مالی آن پیگیری نشد.

آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران برای خدمت به مردم، تامین بیمه اجتماعی جامع برای همه افراد از بدو تولد تا پایان عمر است که امیدوارم در دولت جدید این طرح مهم پیگیری و به سرانجام برسد.

وی افزود: در این صورت افتخار بزرگی برای دولت و نظام اسلامی در جهت تحقق عدالت و تامین آینده همه اقشار مردم خواهد بود.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، جذب مدیران در چهارچوب اصول حرفه ای با تحصیلات مرتبط و ایجاد ثروت با شرکت در پروژه های بزرگ ملی را مؤثر دانست.

آیت الله هاشمی رفسنجانی خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی تقویت عوامل تولید و توانمندسازی نیروی کار و تشویق همکاری های جمعی در ');" onmouseout="tooltip.hide();" >هاشمی: تامین اجتماعی با بحران روبه‌رو است

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، این اسناد توسط ادوارد اسنودن، پیمانکار پیشین اطلاعاتی آمریکا فاش شد. افشاگری‌های او مبنی بر اینکه آمریکا از همین وزارتخانه و از "دیلما روسف"، رئیس‌جمهوری برزیل و مشاورانش جاسوسی می‌کرد به میزان زیادی به روابط آمریکا و برزیل ضربه وارد کرده است.

در افشاگری‌هایی که از شبکه "گلوبو" پخش شد، اسنادی که ظاهرا متعلق به سرویس اطلاعاتی امنیتی کانادا بوده و توسط اسنودن فاش شده بودند، طرحی جزئی از ارتباطات این وزارتخانه برزیل از جمله تماس‌های تلفنی، ایمیل‌ها و ترافیک‌های اینترنتی را نشان می‌دهد.

"ادیلسون لوبائو"، وزیر معدن و انرژی برزیل به شبکه گلوبو گفت، کانادا در برزیل به خصوص در بخش معدن منافعی دارد. وی این تحولات را "جدی" خواند.

لوبائو افزود: کسب و کارهای بسیاری در کانادا وجود دارند که علاقه‌مندند در کشور ما تجارت کنند. اگر این نقطه‌ای است که علاقه به جاسوسی از آن نشات می‌گیرد، برای کمک به منافع تجاری مشترک من نمی‌توانم چیزی بگویم.');" onmouseout="tooltip.hide();" >جاسوسی کانادا از وزارت انرژی برزیل

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com