خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 21:10  به وقت تهران  مصادف با : 22, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   28

در حال بررسی :   18

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۸۱۴۲
زمان دریافت خبر:  شنبه ۱۶ شهريور ۹۲ ۱۶:۲۲
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۴۱
بن و تام گزارشگر اختصاصي با صداي شما هستند + دانلود بازی


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

بن و تام گزارشگر اختصاصي با صداي شما هستند + دانلود بازی

اگر به دنبال دو حیوان با مزه برای مکالمه با آن ها هستید، پایگاه خبری تام و بن می تواند پیشنهاد خوبی باشد، دو دشمن در کنار هم مشغول ه گویندگی اخبار هستند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

در سال حکم‌فرمایی رکود بر بازار مسکن، دو ماه اول سال کمترین و بیشترین خرید و فروش خانه را به خود اختصاص دادند و پس از آن روند کاهشی حجم معاملات در این بخش رخ داد.

به گزارش ایسنا، اردیبهشت‌ امسال رکورد دار بیشترین معاملات خرید و فروش خانه و فروردین‌ نیز رکورد دار کمترین قرار‌دادها هستند.

با گذشت 11 ماه از سال جاری، اردیبهشت‌ با ثبت بیش از 137 هزار و 900 قرار‌داد نسبت به 10 ماه دیگر رکورد دار خرید و فروش خانه شد در حالی که سال گذشته بهمن‌ ماه رکورد دار خرید و فروش مسکن بود اما همچنان فروردین رکورد ثبت کمترین خرید و فروش خانه را به خود اختصاص داده است.

در حالی که هر سال نیمی از روزهای فروردین‌ به تعطیلات نوروز اختصاص دارد، کمترین میزان ثبت معاملات نیز در همین ماه صورت می‌گیرد که امسال نیز از این قاعده مستثنی نماند و فروردین‌ امسال با ثبت 66 هزار و 294 مورد رکورد دار کمترین میزان خرید و فروش خانه بود که در سال گذشته همین ماه با ثبت 65 هزار و 607 مورد رکورد دار کمترین خرید و فروش‌ خانه شده بود.

و اما اردیبهشت‌ امسال به عنوان ثبت‌کننده بیشترین معاملات مسکن بود که پس از آن رفته رفته حجم معاملات مسکن نیز روند کاهشی به خود گرفت؛ به گونه‌ای که در ماه امتحانات مقاطع تحصیلی و همزمانی با انتخابات یازدهمین دوره ریاست‌جمهوری با کاهش 25 هزار موردی خرید و فروش خانه همراه شد و نسبت به خرداد پارسال نیز 13 هزار مورد کاهش یافت.

تابستان هم رونق نیاورد

علی رغم پیش‌بینی هر سال بازار مسکن مبنی بر ر');" onmouseout="tooltip.hide();" >پر فروش‌ترین ماه در بازار مسکن امسال

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com