خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:16  به وقت تهران  مصادف با : 22, 7, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   43

در حال بررسی :   6

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۳۸۸۰
زمان دریافت خبر:  سه شنبه ۲۱ خرداد ۹۲ ۰۴:۲۰
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  سیاسی
بازدید:  ۴۳
تهدید به بمب گذاری و سرگردانی مسافران هواپیمای آمریکایی


خبر نگار فارسی >> خبر >> سیاسی

تهدید به بمب گذاری و سرگردانی مسافران هواپیمای آمریکایی

تهدید به بمب‌گذاری در یک هواپیمای آمریکایی، مقصد حرکت این هواپیما را تغییر داد و 143 مسافر را سرگردان کرد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

بهترین گزینه برای خرید تبلت را در اینجا پیدا کنید!اپل یا اندروید؟ 16 یا 32 گیگاباتی؟ سفید یا سیاه؟ و ... اینها همه سوالاتی است که وقتی کاربران میخواند اقدام به خرید یک تبلت کنند از خود سوال میپرسند. واقعیت نیز آن است که با افزایش شدید تعداد تبلت های تولید و موجود در بازار انتخاب صحیح کاری است دشوار. اما با این وب سایت میتوانید به خوبی گزینه مورد نظر خود را پیدا کنید.

به گزارش «تابناک» بسیاری از کاربران و خریداران تبلت اساسا بیش از همه به اندازه و برند تبلت خود توجه میکنند، بدن آنکه سخت افزارهای موجود در آن چندان اهمیتی داشته باشد. برخی دیگر نیز کاملا برعکس، بیش از همه به دنبال ترکیبی از سخت افزارهای خاص هستند و چندان به شمایل تبلت خود اهمیت نمیدهند.

خرید تبلت برای برخی یکی از سخت ترین کارها است و با حجم انبوهی از تبلت ها که اکنون در بازار یافت میشود، این انتخاب بسیار سخت تر هم شده است. اما خوشبختانه وب سایتی وجود دارد که با ابزارهای فوق العاده خود میتواند به شما در انتخاب بهترین گزینه ممکن، کمک کند.

وب سایت TabletRocket وب سایتی جدید است که امکان مقایسه و بررسی همه تبلتهای موجود در همه نوع سیستم عاملی را فراهم');" onmouseout="tooltip.hide();" >بهترین گزینه برای خرید تبلت را در اینجا پیدا کنید!


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com