خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:21  به وقت تهران  مصادف با : 20, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   25

در حال بررسی :   9

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۴۱۴۴۶
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۱۷ شهريور ۹۲ ۲۰:۲۴
منبع خبر:  حیات
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۷۶
بروز سخاوت بیمارگونه پس از سکته مغزی


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

بروز سخاوت بیمارگونه پس از سکته مغزی

سکته مغزی در این مرد 49 ساله موجب شده بخشی از مغز او که مرتبط با فکر و تصمیم گیری است آسیب ببیند و او پول، غذا و نوشیدنی های خود را به طور افراطی به دیگران ببخشد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

نشست سران شورای همکاری خلیج فارس در حالی در شرف برگزاری است که اختلافات شدید و بی سابقه میان اعضای این شورا، چشم انداز تثبیت روابط میان آن ها را در آینده نزدیک به کلی از میان برده است. در این میان، اخبار و تحلیل ها حاکی از آن است که مواضع اعضا نسبت به ایران، یکی از عواملی است که به شکاف موجود میان آن ها دامن زده است.

به گزارش «تابناک»، خبرگزاری «رویترز» در مطلبی به بررسی وضعیت روابط کشورهای عرب منطقه در آستانه برگزاری نشست جدید سران شورای همکاری خلیج فارس پرداخته و از افزایش شکاف میان آن ها بر سر طیفی از موضوعات مختلف خبر داده است.

این خبرگزاری می نویسد شکاف های موجود بر سر سیاست خارجی میان کشورهای عضو شورای همکاری، احتمالاً اتخاذ یک موضع مشترک از سوی آن ها در قبال چالش های منطقه، از جمله آنچه برخی از آن ها به عنوان «تهدید بهبود روابط ایران و آمریکا» می دانند را دشوار می کند.

از سوی دیگر، هرچند ممکن است اعضای این شورا درباره افزایش کمک های «بشردوستانه» به سوریه به توافق برسند، اما انتشار قطعنامه ای از سوی آن ها که خواستار برکنار بشار اسد از قدرت باشد، با توجه به دیدگاه های مختلف آن ها نسبت به بحران سوریه، دشوار به نظر می رسد.

اما ایران و سوریه، تنها چالش های موجود در نشست پیش روی شورای همکاری – که فردا و پس فردا در کویت ');" onmouseout="tooltip.hide();" >چگونه اختلاف بر سر ایران، کشورهای عرب منطقه را به چالش می‌کشد؟

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com