خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 09:20  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   33

در حال بررسی :   7

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۴۱۵۱۵
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۱۷ شهريور ۹۲ ۲۱:۳۴
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۱۰۳
گپی خواندی با دوبلور نقش "رابرت دنیرو" و "جان تراولتا"


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

گپی خواندی با دوبلور نقش "رابرت دنیرو" و "جان تراولتا"

كسي كه هم صداي آشنايي دارد و هم چهره آشنايي. او حين فعاليتش در زمينه دوبله، با معرفي «تاجي احمدي» وارد سينما شد و از سال 1340 كه شروع فعاليتش در سينما بود تا سال 1374، در 17 فيلم حضور داشت.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

رئیس مجلس با اشاره به برخی اقدامات خرابکارانه اشرار در مرزهای دو کشور، گفت: لازم است نهادهای امنیتی پاکستان به جدیت و سرعت قضیه گروگان‌‌گیری اتباع ایرانی را حل کنند.

به گزارش تسنیم، میرجان محمدخان جمالی رئیس مجلس ایالت بلوچستان پاکستان بعد از ظهر امروز با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

لاریجانی در این دیدار با اشاره به مراودات ریشه‌دار تاریخی و فرهنگی میان دو ملت ایران و پاکستان، گفت: همواره روابط برادرانه‌ای میان مردم دو کشور وجود داشته و این پشتوانه مهمی برای توسعه و گسترش مناسبات دو جانبه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است.

وی، همچنین با تأکید بر اهمیت عملیاتی شدن پروژه‌های اقتصادی دو کشور، افزود: اجرای پروژه‌های خط لوله گاز و برق رسانی به پاکستان به بهبود سرمایه‌گذاری و افزایش سطح مناسبات اقتصادی و صنعتی دو کشور  کمک فراوانی می‌کند.

رئیس مجلس با اشاره به برخی اقدامات خرابکارانه اشرار در مرزهای دو کشور، تصریح کرد: این گونه اقدامات باعث سوءتفاهم در روابط ایران و پاکستان می‌شود و لازم است نهادهای امنیتی پاکستان به جدیت و سرعت قضیه گروگان‌‌گیری اتباع ایرانی را حل کنند.

در ادامه این دیدار، میرجان محمدخان جمالی رئیس مجلس ایالت بلوچستان پاکستان با بیان اینکه حضور نیروهای خارجی و ارتباط آنها با گروه‌های اشرار باعث ایجاد ناامنی در منطقه شده است، افزود: باید با تشکیل کمیسیون‌های مشترک اطلاعاتی و امنیتی و رایزنی‌ها و همکاری‌های مستمر به تقویت صلح و ثبات در منطقه کمک کرد.

وی در پایان بر جدیت مقامات پاکستانی برای حل و فصل و آزادی هرچه سریعتر اتباع گروگان گرفته شده ایرانی تأکید کرد.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >لاریجانی: پاکستان قضیه گروگان‌‌گیری را حل کند
طبخ غذا باعث کاهش بار ميکروبي آن مي‌شود، قابليت هضم غذا را افزايش مي‌دهد و باعث افزايش دريافت انرژي مي‌شود. اگرچه پختن غذا برخي مواد سمي بويژه سم باکتري‌ها را کاهش مي‌دهد، اما در صورتي که از روش‌هاي نادرست طبخ استفاده کنيم ممکن است مواد سمي درمواد غذايي ما ايجاد شوند و به علاوه بخشي از مواد مغذي به خصوص ويتامين‌هاي حساس به حرارت و مواد محلول در آب در اثر پخت نادرست غذا از دست مي‌روند. در ادامه با انواع روش‌هاي طبخ آشنا مي‌شويم:

شناخت انواع روش‌هاي طبخ

1- روش بخارپزکردن: اين روش مشابه آب‌پز کردن است. چون تماس آب با ماده غذايي بسيار کم است مواد محلول در آب بسيارکمتر از دست مي‌روند اين روش از بهترين روش‌هاي طبخ براي سبزيجات است که حداکثر مواد مغذي در آنها حفظ مي‌شود.

2- روش آب پزکردن: اين روش يکي از رايج‌ترين روش‌هاي طبخ است، چون روغن دراين روش استفاده نمي‌کنيم، توليد برخي مواد سمي درغذا کاهش پيدا مي‌کند وغذاي پخته شده هم کالري کمتري دارد. در اين روش بايد توجه داشته باشيم که از آب کمتري استفاده کنيم تا ميزان کاهش ويتامين‌هاي محلول درآب را از جمله ويتامين‌هاي B، C و برخي مواد معدني را به حداقل برسانيم. هرچه حرارت طبخ کمتر باشد و شعله به طور يکنواخت در تمام قسمت‌هاي غذا پخش شود، ويتامين‌هاي حساس به حرارت بهتر حفظ مي‌شوند ولي بايد در نظر داشته باشيم که زمان طبخ طولاني نشود.

3- کباب کردن: در اين روش پخت به دليل بالا بودن حرارت، کاهش مواد مغذي زياد است و حرارت به صورت يکنواخت به همه جاي مواد غذايي پخش نمي‌ش');" onmouseout="tooltip.hide();" >روش‌هاي مناسب پخت غذا

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com